Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet hogy fialni fog?

Lehet hogy fialni fog?

Figyelt kérdés
Az 1 éves boxerem tajel. 1-2 hónapja még össze volt rakva a rotimmal, lehetséges h akkor történt volna meg a dolog?
2009. máj. 25. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Ha összeragadtak, akkor miért csodálkozol?

Utána még abortáltathattad volna, vagy ivartalaníthattad volna.

Elég baj, hogy ilyen fiatalon vemhesült, ráadásul keverék kutyái lesznek. Hová teszed majd őket.


Most akkor készülj fel az ellésre, beszéld meg a dokiddal, hogy mire lesz szükséged, mire kell figyelned.

Herpeszre oltva/szűrve vannak a kutyáid? Nagyon figyelj, mert az elviheti az egész almot és a szukát is.

2009. máj. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudod , hogy terhes és az a kérdés, hogy kitől, vagy azt se tudod, hogy terhes-e?

Már a ciciinek és a hasának nőni kell, ha terhes. És valószínüleg a rotitól.

2009. máj. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha akkor volt összerakva a rotival amikor tüzelt akkor jó esélyel lesznek keverék kiskutyáid. Az álvemhesség nem tudom produkál-e tejelést tünetként. Mondjuk meg kéne kérdezni egy dokit, és akkor biztosat tudnál.
2009. máj. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen,álvemhességnél is megindul a tejelválasztás! Nagy felelőtlenség két ivarérett kutyát összezárni! Remélem ezek után ivartalanítassz!
2009. máj. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Vidd el ivartalanításra minél előbb! Vemhes kutya is ivartalanítható, pláne, hogy 1 éves, egy hét alatt fel fog épülni, és soha többet nem kell törődnöd ezzel a dologgal.

Egyszeri összeg, míg ha CSAK ezt az almot, mire felneveled, legalább 3x annyiba fog kerülni (féreghajtás, oltások, táp), mint ha most elviszed dokihoz kipakolni. A gazdikeresésről nem is beszélve, aztán majd azok is szülni fognak, stb... pikk-pakk tele egy menhely.

Istenem, milyen felelőtlen emberek vannak, a másfél millió menhelyes, szerencsétlen gazda nélküli kóbor kutya mellé még szaporítani ilyen-olyan keveréket.

Gondolom szűrve sem volt se a boxer, se a roti...

2009. máj. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom h vemhes e, nem tudom h összeragadtak e csak annyit tudok h tejel!!!!!!! és nincs nagy hasa, ésmég kölyök volt , még most is az. 10-12 hónaposan sztem még kölyök a kutya!
2009. máj. 26. 09:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!