Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minek tekintitek a kutyátokat?

Minek tekintitek a kutyátokat?

Figyelt kérdés

Pl:-családtag

-barát

-legjobbbarát

-gyerekemnek

-csak egy kutyának mely .... -őrzi a házat

-jelzi az idegent

-játszik a gyerekekkel stb...


2009. máj. 25. 15:12
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
én vagyok az első lepontozott....szóval nekem voltak halaim is...én azokhoz is beszéltem, volt hogy megsimogattam egyiket és másikat....a két kutya meg számomra testvér is lehetne, hisz anyuékkal lakunk, de az egyik kutya pl. csak nálunk tud nagyokat horpasztani éjszaka....amondó vagyok, kell egy kutya vagy akármilyen állat is, de kell a családba! felelősségérzetet ad, és önzetlenül szeret....
2009. máj. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Családtag és fiam:)
2009. máj. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Családtag, és a KUTYÁM!!! Tudom, hol a helyük a falkában, és ezt ők is tudják. Nincsenek agyonkényeztetve, rendszeresen foglalkozom velük, imádom őket, de akkor sem a gyerekeim.
2009. máj. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Előző vok. Na meg persze megbízom az örző-védő képességükben, tudom mikor kit ugatnak, és természetesen nincsen csengőm:-))
2009. máj. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
legjobb barát, családtag, társ a mindennapok elviseléséhez, szeretetzsák stb.
2009. máj. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
100%
Családtg. Ha keve van bejöhet a szobába és az ágyon alszik, vagy csak pihen velünk.
2009. máj. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Ő az én kis imádnivaló tündérbogaram, egy igazi kis angyalka, azonban soha nem tudnék rá úgy tekinteni, mint a gyerekemre, hisz ő nem az... Ő "csak" egy kutya. De ettől függetlenül mindennél jobban szeretem, megadok neki mindent, amit tudok (tanítom, viszem magammal oda, ahova csak lehet, megismertetetem új dolgokkal, minőségi tápot kap stb.) És ő mindezekért hihetetlenül hálás (nem úgy, mint sokszor az ember gyereke... :D)
2009. máj. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
és milyen fajta kutyid van?
2009. máj. 26. 14:27
 29/29 anonim ***** válasza:
spániel tacskó keverék (ha az utolsó válaszolónak szólt a kérdésed! :D)
2009. jún. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!