Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minek tekintitek a kutyátokat?

Minek tekintitek a kutyátokat?

Figyelt kérdés

Pl:-családtag

-barát

-legjobbbarát

-gyerekemnek

-csak egy kutyának mely .... -őrzi a házat

-jelzi az idegent

-játszik a gyerekekkel stb...


2009. máj. 25. 15:12
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
családtag és nagyon jó barát és te?
2009. máj. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van 2 palotapincsim ( 1 évesek )

1 foxi keverék ( 3 éves )és egy kuvasz ( 17 éves )

Kicsit hülyén fog hangzani de nekem a kuvasz kutyusom olyan mintha a nővérem lenne valahogy mindig tudja, hogy mit akarok és feldobja a kedvem és sokat megyünk sétálni!=) a foxi keverék kuytusomra fiam kétn nézek és a kan picsire is!=) A szuka pincsimre meg mintha a kislányom lenne! nagyon elszórakozunk minden délután! Főleg mikor meleg van és slaggal locsolom őket majd futok előlük és akkor rázzák meg magukat mikor utolértek és csuron víz leszek!=) De egyben családtagok is számomra!=)

2009. máj. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Családtag, és a legjobb barátom mindenek felett!!!
2009. máj. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
én vagyok a 15,19-es...csak tudnám az én válaszom miért tűnik csak 32% hasznosnak, mikor ugyanazt írtam mint mások, akik viszont 100% hasznosak lettek...csak mert viccelődtem is hozzá? :-(
2009. máj. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
54%
kutyának..
2009. máj. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
57%
Látom itt is megy a lepontozás. K*rva értelmes ez az oldal.
2009. máj. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
83%
Egy kutyának aki megvéd engem, a legjobb barátom, de nem képzelek bele semmit, tudom, hogy nem vagyunk egyenrangúak és mindenkinek így a jó. Családtag is, négyszemélyes család tagja. Amiben én vagyok és a három kutyám. Az én családomnam nem a tagja, mert szigorúan csak én foglalkozom velük, persze szeretik a többieket is, de ha velem történik valami, akkor ők is ott vannak.
2009. máj. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
15,38-as...na ezt nem értettem sosem...én sosem pontoztam se le, se fel senkit...engem sem pontoztak ennyire mélyen még, pedig csak a kérdésre válaszoltam....pedig sokan csak fele annyira gondoskodnának a kutyájukról mint én, akkor mindenkinek az ágyában aludna!
2009. máj. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
családtag, barát, minden ami lehet
2009. máj. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
nem tom kiélvezkedik a lepontozással!:@ köszi a válaszokat nekem nincs kutyám csak a nővéremnek az ő kutyijára úgy tekintek mint a keresztlányomra XDés nem sokára lesz kutyám rá meg úgy mintha én lennék az anyukája mert én gondoznám meg mint egy naon naon jó barát mert ha elmondok neki egy titkot nem derük ki másnap nem fog becsapni mással nem beszélki a hátad mögött :D am 13 éves vok én is és naon sok barátom van de a kutya nekem a szemembe ugyanolyan "ember" rangú élőlény sőt még a hörim is meg a többi állat a ház körül ...köszi a válaszokat^^
2009. máj. 25. 15:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!