Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Zavaros vizelete van a kutyámn...

Zavaros vizelete van a kutyámnak, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
12 éves Berni Pásztor kutyámnak csípőkopása van,nagyon szenved vele,ma vettük észre , hogy a vizelete zavaros,lehet valami összefüggés?Mitől lehet?Állandóan liheg,nehezen áll fel és jár, a mostani meleg is közre játszhat,de szerintünk a fájdalma miatt liheg.Volt már valakinek hasonló problémája a kutyusával?
2009. máj. 25. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég egyszerű a megoldás: ÁLLATORVOS!!!
2009. máj. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Itt mindenki azt hiszi hogy ide állatorvosok irogatnak? Vedd már a fáradságot és vidd el szegény kutyát a dokihoz (most jön majd a kifogás hogy de nincs pénzem, messze van stb...)
2009. máj. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A zavaros vizelet kismillió betegség jele lehet, pláne egy 12 éves kutyánál. Lehet bármilyen belső gyulladás, vese-elégtelenség, tápanyag-felszívódási zavar, ha vöröses, akár babézia is!

AZONNAL állatorvos és vizelet-, vérvizsgálat!!!

2009. máj. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyedül nem tudom elvinni állatorvoshoz, mivel emelni kell , mert még a lépcsőn sem tud lemenni.A mozgáshiány miatt el is van hízva,a közel 50-60 kg-os kutyát nem könnyű mozgatni.Az utolsó válaszolónak köszönöm , hogy ő megpróbált segíteni.
2009. máj. 25. 10:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor hívd ki az orvost!!! Tudtam hogy majd jönnek a kifogások, mindig ez van...
2009. máj. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja segített, de ezzel most okosabb lettél, hogy megtudtad hogy lehet kismillió betegsége? Meggyógyította? Nem! Azt csak az orvos fogja tudni. Nagyon sajnálom az ilyen kutyákat, akiknek ilyen "gazdi" jut:(
2009. máj. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ez nem kifogás , mellesleg nem mindenki lakik olyan helyen , hogy ezt megteheti!!! Ráadásul a mostani helyzetben pluszban fizethetsz még a kiszállásra is 5-10.000.- . És abban még nincsen benne a gyógyszer és a vizsgálat!

Én meg az ilyen okos embereket szeretem , akik úgy tesznek mintha nekik millióik lennének és nem számítana a pénz. Közben meg veszik fel a hiteleket és úgy tesznek mintha lenne nekik !

Ez az oldal azért van , hogy segíts a másiknak nem azért , hogy a frusztrációdat a másikon töltsd ki !

2009. máj. 26. 11:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!