Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, ha valaki megtarto...

Sophie12 kérdése:

Mit tegyek, ha valaki megtartotta a kutyáimat?

Figyelt kérdés
Másfél hete kiszöktek, és egy nő azt mondta, valaki berakta őket egy autóba, tehát megtartotta.. Plakátoltam, hírdettem, de eddig semmi, mit tehetnék? Bármelyik házba lehet..
2012. jan. 8. 12:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy a sintér fogta be őket?
2012. jan. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Már hívtuk a környékbeli sintértelepeket, de nincsenek ott. Ja, és voltunk a hivatalba is, ott azt mondták, hogy azon a napon, amikor eltüntek, nem voltak kint sintérek.
2012. jan. 8. 13:00
 3/20 A kérdező kommentje:
Meg - nem szeretnék dicsekedni - de nagyon szép, okos kutyák, nem csodálkozom hogyha valaki megtartotta őket. Az egyik egy labrador keverék, de kiköpött úgy néz ki mint 1 fajtiszta. a másik pedig egy foxi keverk, vagy nem is tudom
2012. jan. 8. 13:01
 4/20 anonim ***** válasza:
Sajnálom a kutyusaidat :( Szurkolok, hogy megkerüljenek! A rendszámot nem jegyezte fel az a nő aki látta az autót?
2012. jan. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy nem tudom ki volt az. Anyu ment ki reggel (29-én) keresni őket, és egy nő mondta, de anyu se ismeri. Csak sétált az úton (mármint a nő) és úgy látta.. De nem tudja anyu se hogy hol lakik, hogy hívják stb, mert akkor elmennék beszélni vele, hogy nem-e emlékszik még valamire.
2012. jan. 8. 13:05
 6/20 anonim ***** válasza:
A következő kutyáitokat zárjátok be legközelebb a garázsba szilveszterkor. Akkor megmaradnak nektek.
2012. jan. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem szilveszterkor tüntek el. 29-én. És nem is petárdázók miatt, hanem kirágták a kerítést. Egyébként nem szoktuk őket bezárni, hanem beengedjük a házba. Van még egy kutyám, ő hálisten nem szökött ki , őt is mindig beengedjük olyankor. Meg a másik 2-t is. Ez lett volna az első szilveszterük, amikor beengedjük őket, de hát.. :):(
2012. jan. 8. 13:09
 8/20 A kérdező kommentje:
Ja, és ha nem kerülnek elő, nem lesz több kutyánk, csak az, ami még megmaradt.
2012. jan. 8. 13:11
 9/20 anonim ***** válasza:
63%
azt nem értem, hogy az emberek miért a más kutyáját viszik el, tele a menhely, válasszanak onnnan.
2012. jan. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
57%

Ne csak helyben adj fel hirdetést, mert mi van ha az autós messze lakik, csak nálatok utazott keresztül, látta a 2 kutyát és magával vitte. Lehet másik megyébe kerültek. Küld el a képüket országosan több szervezethez, hátha. Drukkolok!

Egyszer nekünk is meglépett az előző kutyus, ő sem szilveszterkor. A másik faluból került elő két hónap múlva. Befogadta egy család, a kutya arra járt. Mi meg tök véletlen kerültünk arra és megláttuk a kertben. Miután bizonyosságot nyert, hogy tőlünk való a kutya, visszaadták. Jól tartották, akartunk pénzt adni nekik, de nem fogadták el.

2012. jan. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!