Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kullancs ellen mit ajánlotok...

Kullancs ellen mit ajánlotok egy 2,5 éves beagle kutyának?

Figyelt kérdés
2009. máj. 22. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Kiltix nyakörv, ami fél évig hatásos. Nem olcsó, de biztonságban tudhatod a kutyádat. A Corában és egyéb helyeken kapható 500-1000 Ft-os nyakörvek nem érnek egy fabatkát sem.

Nekünk nagyon bevált, a 60kg-os, hosszú szőrű kutyámat teljesen megvédi. Azért a köztudottan fertőző területeket kerüljük, nagyon féltem a babéziától.

2009. máj. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi ezt használjuk a Frontline cseppek mellett, ha nagyon fertőzött helyre megyünk (máskor nincs probléma). Nagyon hatásos és csak a víz, eső, úszás mossa le, szóval pár hetente elég rájuk fújni - feltéve ha nem úszik naponta.


1700Ft egy nagy adaggal.


[link]

2009. máj. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Frontline.Ez egy csepp amit a kutya bőrrébe kell juttatni.Bár elég drága,de hasznos.
2009. máj. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocs,bőrébe.
2009. máj. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

kiltix,advantix

nekünk wetienk van és szerintem elég jó mind2

én a frontline-ról már azt is hallottam hogy már lassan immunissá válnak rá a kullancsok,de ez lehet csak szóbeszéd.

DE MONDJUK A FRONTLINE NEKÜNK Pesten(tesómé) nem vállt be,csak a kiltix és az advantix.Másik wetienk Nyíregyen van ő az enyém és én rá nem is próbáltam a frontline-t,miután a tesómé összeszedett vele egy csomó kullancsot.

2009. máj. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mi is a 2. válaszoló által ajánlott terméket használjuk. mi a fressnapfban vettük, de más kutyás oltban is lehet kapni, ott még olcsóbb. nagyon, hatásos! DE figyelni kell arra, hogy egyenletesen permetezzük be vele a kutya szőrét és természetesen a szemét kerüljük. jah és én úgy csinálom hogy séta előtt befújom- amúgy úgy 1-2 hetente permetezem le vele- nehogy elkezdje nyalogatni magát (eddig még meg sem próbálta, de a biztonság a fő). a hasát se hagyd ki, és a nyaka és tényleg jól be legyen fújva.
2009. máj. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Állatdokinál lehet kapni ilyen fújókát havonta egy szer kell befújni és elég egy évig, és nem is olyan örült drága.
2009. júl. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!