Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak ha a kutyus...

Mit csináljak ha a kutyus büdi, de nem akarom megfürdetni?

Figyelt kérdés
Yorkiról van szó! Milyen szagmentesítő megoldások vannak a fürdetésen kívül????
2009. máj. 20. 15:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szia !Állatpatikában vagy kutyakozmetikusnál lehet venni kutya parfümöt :) én is ezt használom!
2009. máj. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Használj szárazsampont, vagy hintőport. Ezek elveszik az ebed szagát és tisztítanak is, de azért ezeket sem szabad túl gyakran alkalmazni. Én nercolajos sprayt vettem az enyéimnek. Ezt úgy 1havonta alkalmazom. Be kell vele fújni a szőrt, jól bedörzsölni és bele szárítani. Véd a vizesedés ellen, a kosz is kevésbé ragad a szőrére és valamennyire illatosít is, elveszi a kutya szagát.

Ilyen termékeket állatpatikában, vagy jobb kutyás boltokban tudsz vásárolni. Vagy akár a Fressnapf-ban is.

2009. máj. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Mivel fürdeted a kutyust?Ha egy komoly samponnal fürdeted a akkor nem lehet korpás.Kiállítóként van,hogy hetente fürdetek,és gyönyörű,szőrük,börük van!

Érdeklődj Zanni-éknál!

2009. máj. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Utolsó válaszolónak igaza van. Ha JÓ minőségű kutyáknak való samponnal fürdeted akkor nem lehet korpás a szőre akkor sem ha minden héten meg van fürdetve. Nekem 4 yorkim van, 3-nak korpás volt a szőre mikor vettem őket (a tenyésztő és a doki szerint az infrától, mert nagyon szárítja a bőrt) de néhány hét alatt elmúlt nekik. A korpás szőrt gyakran kell fésülni. Minden esetre a helyedben én mindenképpen megmutatnám dokinak ezt a korpát. Mikroszkóppal meg tudja vizsgálni, hogy valóban korpa e vagy esetleg valami más és hogy mitől alakult ki, az is lehet, hogy valami gomba van a dologban... Nem egy nagy dolog, kitép pár szál szőrt és mikroszkóp alatt megnézi, ha akarod te is megnézheted :D Nekem megengedte a dokink :D

2009. máj. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!