Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A havanese kutyákat szereted...

A havanese kutyákat szereted jobban vagy a yorkiet? Szerinted melyik a szebb fajta?

Figyelt kérdés

Nagyon kíváncsi vagyok a válaszokra.

Direkt ezt a két divat pamacsot választottam ki.

Olyan választ ne írjatok , hogy egyiket sem vagy ilyenek.


2011. dec. 27. 00:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%
Yorki
2011. dec. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%
Havanese
2011. dec. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%

attól függ kinek, hova, milyen körülmények közé.

A két fajta teljesen különböző, mások az igények.

Nekem külsőre talán a yorki jobban tetszik, de a jelenlegi élethelyzetembe tuti nem vállalnék, sőt talán soha mert nem illik a ritmusomhoz, nem tudnék ráhangolódni az ő temperamentumára.

Egy bichonnál már inkább hangot tudnék találni.

2011. dec. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Képtelen lennék választani. Jöhet mindkettő szépek, édesek, bohókásak.
2011. dec. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
YORKI
2011. dec. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%

Yorkshire.

Nekem jobban tetszenek, de elsősorban azért választottam, mert terrier:) A terrierek a szívem csücskei.

2011. dec. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Havanese,de csak azèrt mert nekem is van. Egyèbkènt nem tudnèk választani. Most yorkit szeretnèk.
2011. dec. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Yorkshire terrier.Nem csak a külseje miatt, a természete közelebb áll hozzám, mint a havanesé.
2011. dec. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszi. Nekem is van egy yorkiem és egy havanesem. :)

Teljesen különböző a kettő , de imádnivalóak.

2011. dec. 27. 10:59
 10/18 anonim ***** válasza:
Régebben (míg szinte semmit se tudtam a kutyákról, csak kutyás újságokban láttam a fotókat), addig nagyon tetszett a yorkie, mert h szép a szőre, masnik, stb. Aztán rájöttem, h a kutyának nem való masni, és a többi agymenés se, és mindkét fajtát (az összes többi divatkutyával együtt) gyűlölöm. PErsze, ha odajön egy (ami épp nem idegbajos), akkor nem zavarom el, sőt hagyom játszani az én kutyámmal és meg is simizem, ha a gazdi engedi, de nekem nem kéne egy sem. Épp ezért vagyok bajban, mert szeretnék majd valami szobacirkálót is, de ezeken a fajtákon kívül nem sok választási lehetőségem van.
2011. dec. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!