Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen bolhaírtót vegyek az...

Milyen bolhaírtót vegyek az ágylakó kutyámnak, ami nem horror árban van?

Figyelt kérdés
Vettem 300Ft-ért bolhaírtó cseppet, ami minimum két hétig véd elvileg, de sajnos a kutyusom változatlanul is bolhás, és a szívem szakad meg, mert vakarózik. Sokféle cseppet próbáltam, eddig egy sem vált be. Mivel ágyban alszik velem, így nem rakhatok rá akármit. Kérnék egy kis segítséget, tanácsot, hogy mit vegyek neki?
2009. máj. 20. 11:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
bocsánat szamojed, spicc
2009. máj. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
38%
Nem kell vessző! Szamojéd spicc a neve, nem szamojéd, spicc. Te vagy az akinek nincs ideje sétáltatni mi? A kutyádért bármit... persze:S
2009. máj. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nekünk Labink van! Mi is soknak tartottuk a kb. 3000 ft a Frontline Combo-ért, de csak ez vált be!!Én inkább kiadok többet érte és sokáig hatásos! Vehetnénk olcsóbb szereket is, de az kevesebb ideig bírja, így többször kell venni, tehát ugyan ott lennénk pénzben!

Szerintem ezt próbáld ki!!!

2009. máj. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
A kérdésre egy darab választ nem adtál, csak az eszet osztod és lepontozod a számomra hasznos válaszokat. Nem lehetne, hogy máshol idétlenkedj?
2009. máj. 20. 13:17
 15/20 anonim ***** válasza:
91%
Mekkora bunkó vagy fiam!!
2009. máj. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
30%

"Eszet osztod" Xd

Azt úgy mondják hogy osztod az észt, te nagyon intelligens:D

2009. máj. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
30%
Nem vagyok fiú, de azért kösz:D
2009. máj. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Az lényegtelen!Viszont bunkó vagy és az lényeges!

Tudtommal ez az oldal azért van, hogy segítséget kérjünk egy általunk nem ismert témával kapcsolatban!

Szerintem próbálj hasznos válaszokkal segíteni a kérdezőnek és ne bunkóskodj!Annak semmi haszna!!Utálom az ilyen antiszociális embereket!

2009. máj. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Hagyd, ne pocsékolj rá energiát. Látod, hogy sötét, nincs mit kezdeni vele. Egy unatkozó szerencsétlen, aki a választ nem tudja a kérdésre, csak beszólogat. Nincsenek barátai, nem él csak "ikszdézik" és bohóckodik a neten. (ikszdé)
2009. máj. 20. 13:30
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van!!Szóra sem érdemes!:)
2009. máj. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!