Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen bolhaírtót vegyek az...

Milyen bolhaírtót vegyek az ágylakó kutyámnak, ami nem horror árban van?

Figyelt kérdés
Vettem 300Ft-ért bolhaírtó cseppet, ami minimum két hétig véd elvileg, de sajnos a kutyusom változatlanul is bolhás, és a szívem szakad meg, mert vakarózik. Sokféle cseppet próbáltam, eddig egy sem vált be. Mivel ágyban alszik velem, így nem rakhatok rá akármit. Kérnék egy kis segítséget, tanácsot, hogy mit vegyek neki?
2009. máj. 20. 11:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a Frontline Combo vált be. Próbáltad már?
2009. máj. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Igazság szerint ezt még nem próbáltam, mert nem dícsérik és drága. De ha nem lesz jobb ötlet, akkor megveszem. Köszönöm!
2009. máj. 20. 11:39
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Próbáld ki a Pric-prac-ot (azt hiszem így hívják). Nekünk bevált. Vagy az állatorvost kérdezd meg. Most már cseppekből is van vagy tucatnyi féle...
2009. máj. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%

valóban nagyon drága! Én vettem az ebemnek, 2000 Ft volt tán 1 havi.. Azóta nyakörvet kap, az 500 Ft 4 havi, és eddig beválik.

Neked sajnos valószínűleg kell venned valami drágább jobbat, amíg el nem hagyjátok a bolhákat, de jobb gyorsan túlesni rajta, s aztán kereshetsz valami pénztárcakímélőbbet.

Jobban jársz egy drágább de hatásossal mint sok olcsóbb vacakkal, ami max megelőzi, de el nem űzi a kis gonoszokat.

Kérdezd meg egy állatpatikában, mit ajánlanak:)

2009. máj. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én Advantixot használok 1200Ft-ért veszem 1 hónapra, de tényleg jó ha kissebb testű kutyád van. Nagyobbra már bizti drágább és az a szunyogok ellen is tényleg jó!Elég sokat vagyunk kinnt este.Pl tegnap is minket megettek de a kutya-felé - azt néztük- nem is mentek:)Vagy kérdezd meg a patikában milyenek vannak és milyen áron
2009. máj. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Pric-prac helyes neve Prac-tic

[link] ... most állitolag ez a legjobb kullancs ellen, bolhára nem tudom

amit javasonék Ex-spot .. 15 kg-onként kell egy ampulla, kb. 1000-1200 Ft

2009. máj. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Rágugliztam a Pric-prac-ra, de még csak hasonló sincs.:)

Kutyás boltban ajánlották azt is, amit rátettem, és nem ér semmit. Ott már nem szeretnék tanácsot kérni, hiszen nem vált be. Megpróbálok akkor egy drágábbat, csak az a baj, hogy van még két kutyus kint is, akik fogadott kóborok és csavarognak, hozzák a bolhákat, így elkapja a kicsikém is. Szóval írtás és védelem is kell nagyon, ezért keresnék valamit, ami valóban hatásos, és nem kell kirekesztenem az ágyból.

2009. máj. 20. 12:00
 8/20 anonim ***** válasza:
53%

Pric-prac jézusom:D

Az a minimum hogy az ember tudja mit használ a kutyájára...

2009. máj. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%
mi mindig frontlinet veszünk a kutyánknak szamojes, spicc és kint állat nincs benne bolha jó ideig amúgy az igaz hogy kissé drága de a kutyámért bármit...
2009. máj. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Jól van na. Azért nem kell kinevetni a gyengébbet! :-)

Komoly:

Azt nem mondtad, hogy a kertben is vannak kutyák! Akkor elöször bolhaírtó samponos fürdetés mindegyiknek, utána a kintieknek min. bolhanyakörv, a bentinek meg valami cseppet.

Ha rendbejöttek utána lehet, hogy müködni fog az első cucc is.

2009. máj. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!