Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet így etetni?

Lehet így etetni?

Figyelt kérdés

Szóval 2 félé tápot kap össze keverve ez nem árthat neki?


Vagy esetleg hogy jobb etetni táp + valami hús féle pl. nyak vagy farhát? Vagy csak simán táppal etessük? Hogy jobb a kutyának táplálás szempontjából? Szerencsére semmire nem allergiás.


2011. dec. 20. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem a táp+ hús mindenképpen jobb.
2011. dec. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
azt nem tudom, hogy árthat-e neki, de szerintem nem. és mi is szoktunk a táp mellé adni a kutyának nyakat és farhátat,zöldségeket is nyersen és főve, néha konzervet, gyümölcsöt is kap. rizst is szoktam neki főzni. a lényeg hogy ne hízlald el mert akkor tönkremennek az izületei stbstb :)
2011. dec. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tápcsaládon belül keverhetsz, de idegen gyártmányúakat keverni már kutyulás.
2011. dec. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Akiteki ***** válasza:
Miért ártana? Csak értelmét nem látom.
2011. dec. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért kellene keverni? Szerintem válassz ki egy jó minőségű tápot és azt add neki magában, nincs szükség arra sem, hogy ehhez még pluszban húst adj, mert felesleges, sőt többet ártasz, mint használsz vele. Ezeket a prémium tápokat szakértők állították össze, ha emellé te még mást adagolsz, akkor felborítod a tápanyagok arányát.
2011. dec. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

én úgy gondolom hogy a táp mellé nem árt egy kis húst adni mivel nagy részt ezekbe csak hús liszt van. Meg azért menyivel természetesebb hogy egy nyakát is ropogtattat a táp mellet.


Mondjuk így a tápok keverését tényleg baromságnak tartom ahogy itt le írták meg olvasgattam.

2011. dec. 20. 22:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem érdemes tápot táppal keverni, de húst adhatsz a táp mellé.
2011. dec. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!