Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szaporítók? Kinek lehet szólni?

Szaporítók? Kinek lehet szólni?

Figyelt kérdés
Még februárban költöztem egy új helyre. A kérdésem az egyik szembeszomszédom miatt merült fel. Folyamatosan jár ide egy román rendszámú autó, mindenféle kiskutyákat hoz, visz. Van, hogy naponta többször. Látszólag keverék kutyusokról van szó, de mivel nem ismerhetek minden fajtát, ez nem biztos. Egyre gyanúsabbak. Nem szeretnék semmibe belekveredni, de ez egyre jobban zavar. Sajnálom azokat a kutyusokat... Szólni kéne, de kinek???
2009. máj. 18. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
2009. máj. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7%
Miért köpsz bele más levesébe?Ha annyira zavar,állj ki a nézeteddel és beszéld meg velük,ha félsz akkor meg maradj csendben!Szerinted az ember nem fog kapcsolni h valamelyik szomszéd nyomta fel?
2009. máj. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ez milyen hülye?!

Első vagyok. Gondolom nem te vagy az egyetlen szomszéd és, ha még nem kerültél vele összetűzésbe, honnan tudná, hogy te voltál? Tartsd távol magad tőle, de próbálj meg intézkedni valamit. Ja, és szerintem az állatvédők nagyon is tehetnének valamit.

És írj majd!!!

2009. máj. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az elsőnek köszi a választ, kezdem gyűjteni a bizonyítékokat. A másodiknak pedig: egy társasházról van szó, nem tudom hány lakással. Így azt sem tudom, melyik szomszéd a "bűnös"... Ha tudnám, rákérdeznék mégis mit csinálnak, bár borítékolom a választ. A bosszúállástól nem tartok, a házat és az autókat kamerarendszer fogja védeni, ha bármit tesznek, sztárok lesznek, az tuti...
2009. máj. 18. 19:32
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jegyző,hatósági állatorvos,ingyenes tanúvonal(nevet,adatot nem kell közölni),APEH-nál névtelen bejelentés.
2009. máj. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

bejelentes@cerberosegyesulet.hu


allatvedorseg@cerberosegyesulet.hu

2011. aug. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!