1/10 anonim 



válasza:





Konkrétan a legelső amit megnéztem egy teljesen normális tenyésztő, a kutyáinak a szűrésektől kezdve mindene fel van tüntetve a saját weblapján.... Azért elég durva ezt így ráhúzni a honlapra.
2/10 anonim 



válasza:





Ezt nem akarom elhinni!Már az aussie-t is szaporítják,vagy mi ez?? [link]
3/10 A kérdező kommentje:
nem én mondtam csak sok helyen olvastam...
2011. szept. 28. 19:08
4/10 anonim 



válasza:





nem feltétlen,de a szaporítók már mindenhol ott vannak...
5/10 Akiteki 



válasza:





Mint általában az ilyen ingyenes hirdetési oldalak, ez is tele van a szaporítókkal. Egy tenyésztő nem hirdet ilyen helyen.
6/10 anonim 



válasza:





"Egy tenyésztő nem hirdet ilyen helyen."
Persze. Miért ne hirdetne?
7/10 Akiteki 



válasza:





Mert nem keveredik korpa közé.
8/10 anonim 



válasza:





Sok tenyésztő rájött, tudod, hogy ha nem hirdet ilyen helyeken, nem fogja megfogni az embereket, ugyanis soknak lenne ám igénye az ilyesmire, csak nem is tud róla és fingja sincs, hogy kéne megtalálni.
Pl. macskásoknál egy nagyon elismert kennel aminek a macskái után külföldön kapkodnak, gyakorlatilag tökéletes macskákkal, időnként megjelenik a kapaszkodj meg, expressz.hu-n is.
2011 van, nem nagyon lehet megtenni, hogy üldögélsz a rózsabokrodban és várod, hogy majd csak jön valaki.
9/10 Akiteki 



válasza:





Dehogynem! Még csak hirdetni sem hirdettem soha. És a legtöbb tenyésztő ismerősöm sem.
A jó bornak nem kell cégér, tartja a közmondás.
10/10 anonim 



válasza:





Lelked rajta. De sok olyat elszalasztasz, sőt azt is elszalasztod, hogy átlagemberek tudomást szerezzenek arról, hogy jé ilyen rendes kennel is van. Jé ilyen a tenyésztő? Én is így jöttem rá, pedig se csóró se hülye nem vagyok.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!