Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van ez? Mi a teendő...

Yorki Baby kérdése:

Miért van ez? Mi a teendő vele hogy megszokja? Feljelenthetném az ex gazdát? A többi részlet lent

Figyelt kérdés
hugom karácsonyi ajándéka egy uszkár kislány lett.hirdetést adtam fel amire válaszoltak hogy egy nagyon kedves barátkozós kutyus van ami ingyen elvihető.el is mentem érte.a kutyus sovány, félős volt.mikor felvettem a kezembe odabújt és elaludt.hazahoztam első nap semmi baj nem volt vele, de második nap megmorogta a 7 éves hugomat és mindenkitől menekül.
2011. dec. 19. 12:14
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
hé hé hé...figyi én nem azért szerettem volna reklamálni mert morog a kutya...ez nem érdekel én csak megkérdeztem h mit érdemes csinálni.reklamálni azért akartam mert bántalmazták éheztették a kutyát...ennyi az egész...
2011. dec. 19. 14:46
 12/12 anonim ***** válasza:

Milyen helyzetben morgott?

Az mindenesetre biztos, hogy sok-sok türelemre, szeretetre és ugyanakkor határozottságra van szüksége, hogy a félelméből ne csináljatok domináns agressziót, mert akkor ugyanott vagytok, ahol elindultatok. De ezt a folyamatot nehéz így pár mondatban leírni.

Budapestiek vagytok? Nem akarok nagyképűnek meg profinak tűnni, de pár dologban biztos tudnék segíteni, és szívesen is tenném, félős kutyákkal van némi tapasztalatom. Írj privit, ha érdekel. Persze ha biztosra akartok menni, akkor tényleg kutyaiskola kellene, valami jobb típusú, olyan, ahol nem csak az iskolai engedelmességet oktatják, hanem kutyás életmódot, és szeméylre szabott tanácsokat adnak a mindennapi élethez.

2011. dec. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!