Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mely kutyafajtak nem valtanak...

Mely kutyafajtak nem valtanak ki allergias reakciot?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokt kernek, en allergias vagyok egy csomo allatra, de szeretnek egy kutyat, meg nincs kutyaallergiam,de hamar kivaltodna. Hasonlo esetuek, akik allergiasok kutyakra, minden kutyanal kivaltodnak a tunetek ?
2011. dec. 9. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát a legtöbb kutyánál igen kivéve ha a kutya hipoallergén de akkor sem 100%-os a dolog hogy nem fog allergiát kiváltani.

Uszkár, Yorki, Shih-tzu (sicu), Boshonok, Havanese, ezek azok a fajták de csak 90% esély van arra hogy nem vált ki allergiát. De mielőtt meg vennéd a kutyád menj el a tenyésztőh, vagy olyanhoz akinek van ilyen kutyája és nézd meg hogy nem e vállt ki allergiát.

2011. dec. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
úgy tudom az uszkárt tarthatják allergiások is. meg van még egy kistestű kutyafajta ami szintén alkalmas allergiásoknak, de most nem jut eszembe bocsi. de az uszkár tuti ilyen. és 4 méretből is válogathatsz :) (óriás,közép,törpe és toy)
2011. dec. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Rotis_lány ***** válasza:

Teljesen hipoallergén kutya nincs. Nekem macska (és por) allergiám van, de a 3 macskám közül csak az egyik váltja ki. Szóval szerintem ez egyedfüggő.

Próbálj meg szedni valamilyen allergia gyógyszert, és akkor lehet bármilyen kutyusod.

2011. dec. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, varom a tovabbi valaszokat !!! Nekem egy kutya nagyon fontos lenne.
2011. dec. 9. 19:00
 5/10 anonim ***** válasza:
2011. dec. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anzuu válasza:
Ugy tudom a magyar vizsla nem vált ki allergiat és amilyen az amerikai elnöknek van az biztosan nem. Az valmilyen vízi kutya a netten biztos meg lehet találni pontosan milyen kutya. Az egyik Obama lány alergiás
2011. dec. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

obamának portugál vizikutyája van

amugy az uszkár nem vált ki allergiát

2011. dec. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Garancia nincs egyik fajátra se, de ami a legnagyobb esélyben nem váltja ki az allerigát, az az uszkár. (abból mindegy melyik méret)


És igen Obamának portugál vízikutyája van, az is hipoallergén, mint a yorki, shi-tzu, bichonok..stb.

2011. dec. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Például a kopaszkutyák, itt van róluk egy cikk: [link]
2012. máj. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mivel a szőrnek vajmi kevés köze van az allergiához, ezért nem számít, hogy kopasz vagy sem.
2012. máj. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!