Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy zajlik a kutyák allergia...

Hogy zajlik a kutyák allergia vizsgálata? A Ti kutyátok mire allergiás?

Figyelt kérdés
2011. nov. 28. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:

vesznek tőle jó sok vért.....(ha jól emlékszem 3 üvegcsényit) és elküldik Pesten egy laborba, és kb 3 hét múlva az orvos elmondja az eredményt. (jó sok pénzért)

Az én kutyám penészgombákra és poratkára allergiás (mint a párom) 4 éve lett megcsináltatva a teszt, akkor tavasszal jött ki rajta a bőrkiütés és később nagyon beteg lett, bőrgyúlóadása ..de hála az égnek egy éve nem szedjük a gyógyszert.......mert nincs tünet...(vagyis csak fülgyúlóadása volt (így kezdődött neki félévesen) és az könnyebben kikezelhető)

2011. nov. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

allergia ??

túlszaporított beltenyésztett fajtáknál ,lehet genetikai oka. ( pl :a fehér szőrű fajtáknál )

de különben a legtöbb esetben a stressz okozza!

állítólag :)

hullik a szőre? vakarózik,stb??

a legtöbb esetben síma bolhapete ,illetve atka a ludas!

2011. nov. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy keverék kutyám. Nála 5 éves korában jött ki az allergi. Az az eljárás amit az első válaszló írt. Az én kutyám pollen allergiás és csirke allergiája is van. De ez csak akkor ha túl sok csirke húst eszik.
2011. dec. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem olyan,hogy allergia, olyan nincs a kutyáknál!!

ez egy szocializációs betegség az embernél,kutyánál,pont olyan ,mint emberi érzelmeket adni a kutya viselkedésének!

helytelen,és rossz.

a rossz tápok, ételkiegészítők,fűszerek, rossz hatással vannak a kutyák emésztésére,esetleg viselkedésére, ...na...de..,hogy csirkehús allergia ???

frászt .

símán adj neki csirkemellet sütve,és lám semmi baja. ja....aaaa..,hogy a csirke húsos táptól?? aminek 4 % csarkahús-pép= azaz csirke aprólék darálva!

és a többi 96 % az vajon mi ??

az allergia lehet a bolhapetére, de az külső tényező !

lehet rossz viselkedés,esetleg vakarózás, a HELYTELEN tartás miatt, de kaja miatt ???!

szerintem ez hül...yeség.

2011. dec. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

minden élőlénynek, melynek immunrendszere van lehet allergiája is....

csak a saját környezetükben ezek nem életképesek így nem tudják örökíteni sem

2011. dec. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szomszédom rotija a csirkehúsra volt allergiás, ezért valami tápot kapott, abból is valamilyen speciálisat. Ennek már vagy 10 éve.
2011. dec. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!