Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagy baj, ha a 9 hetes kutyám...

Nagy baj, ha a 9 hetes kutyám morog játék közben?

Figyelt kérdés
Van egy játék egere, amit nagyon szeret rágni, meg huzavonóst játszani, és el akartam kezdeni tanítani az apportírozást, így mikor eldobtam, és jött vissza mindig elvettem tőle, majd rögtön eldobtam. Most mikor megint játszani akartam és jött visszafelé szájában az egérrel és nyúltam volna felé, hogy elveszem akkor elkezdett morogni. Sosem önszántából adta oda, de azt hittem már tudja, hogy nem elvenni akarom, hanem játékra hívni. Baj ha a játéka védelméért megmorog?
2009. máj. 15. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Hát jobban járnál ha elmennél kutyasuliba,ott leszotatják(vagy hívj fel egy kiképzőt,vagy kutyapszihológust).Most még nem olyan nagy baj,de ha felnőt lesz,akkor lehetnek belőle gondok.Szóval én ezeket ajánlanám.


Baby

2009. máj. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Mikor visszahozza adj neki futalomfalatot. Ezt megtanulja és majd magátol leteszi a földre a jutalmáért.
2009. máj. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kutyasulit egyelőre még nem akarok, úgy érzem kordában tudom tartani, csak nem tudtam, hogy ez mégis baj-e ilyen kiskutyánál vagy nem. De a jutalomfalatot megpróbálom! Köszönöm!
2009. máj. 15. 21:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát itt a fajta és a nem elég fontos lenne. Mert ha egy szuka angol szetterről van szó, akkor azt mondom, hogy na bumm, ő így játszik, majd kinövi, vagy lesz egy vicces tulajdonsága. Ha viszont egy kan kaukázusi csinálja ugyanezt, az komoly baj.

Megpróbálhatod azt, hogy amint elkezd morogni, szó nélkül otthagyod, mondván így nem játsszunk, a morgás az rossz. Persze ez csak akkor jó, ha előtte legalább 1-2 kört képesek vagytok lenyomni morgás nélkül :) És persze mindenképpen dícsérd meg, ha odaadja (akkor is, ha erővel vetted el).

2009. máj. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!