Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kenjek vagy fújjak rá?...

Mit kenjek vagy fújjak rá? Többi lent.

Figyelt kérdés

Pénteken ivartalanították a kutyusunkat. Szuka. Szépen gyógyulgat a sebe, hétvégén szedik ki a varratot. De ahogy gyógyul, gondolom viszket neki. Gallér van rajta így nem tudja rágni, de a hátsó lábával vakaródik. Mivel nem éri el - szerencsére - a varratot, így ahol eléri két oldalt már véresre vakarja. Nagyon sajnálom hogy szenved a viszketéstől. Neogranormonnal kenegetem és a varratot is finoman. Jó ez rá vagy mit ajánlotok?

Kérem csak olyan írjon aki már átment ezen! Köszi.


2011. dec. 6. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
A neogranormon jó,de lehet rá tenni Betadine-t is az fertőtleníti .Van egy kenőcs amit állatorvosnál lehet kapni,kék színű csak sajnos nem tudom a nevét.
2011. dec. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A neogranormon nagyon jó a hámosításra, a seb fertőződésének veszélyét meg csökkenti a Betadine, mi a varratot azzal kentük át. Nem használtunk mást, ez a kettő tökéletes.
2011. dec. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Neogranormon + Betadine. Mást nem nagyon tudsz csinálni. Ha látod hogy vakarja, szólj rá.

Jobbulást Neki :)

2011. dec. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]

Köszönjük szépen Lizi nevében is! :)

2011. dec. 6. 18:33
 5/8 zsuzsabazsa ***** válasza:
Ha tűri akkor éjszakára adj rá egy jó nagy gatyát és a derekánál gumizd össze, hogy ne csússzon le róla.
2011. dec. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Csináltam rá egy "hálóinget", de éjjel addig vakarózott míg le nem jött róla, vagyis összegöngyölte egy övnek magán.

Szóval a ruha nem jön be, varrni meg nem nagyon tudok olyat amit nem tud leszedni.

2011. dec. 6. 18:56
 7/8 A kérdező kommentje:
A kék kenőcsről hallottam, de nem tudom lehet azt patikában kapni? Annyit tudok Lukács kék kenőcs a neve.
2011. dec. 6. 18:57
 8/8 Akiteki ***** válasza:
Azért vakarja, mert már gyógyul és viszket. A kék kenőcs valóban nagyon jó, de a viszketést nem szünteti meg. Szerintem vedd le a gallért és akkor inkább nyalogassa, azzal kevesebb gondot csinál, mint a vakarással.
2011. dec. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!