Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kölyök kutyám folyamatosan...

A kölyök kutyám folyamatosan megeszi a macska elől a kajáját. Azt hiszem eddig rosszaul próbáltam tenni ellene. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A kiskutya ugye napi négyszer kap enni, és rendszerint ezt meg is eszi egyszerre, viszont a macskánk előtt mindig van étel. Kezdetben morogtam neki, felemeltem a hangom, aztán arrébb lökdöstem, (valahol olvastam, hogy grabancolni is lehet, mert az anyja is ezt csinálja), orrba és fültövön is pöcköltem, de szinte semmi nem hat. Ha észreveszm már elég egy "Nem szabad" is, de ha azt hiszi, hogy nem látom ráveti magát. Kérlek segítsetek. Ha nem leszünk itthon nem lesz jó, ha megeszi a macska elől a kajáját.
2009. máj. 14. 17:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Igen még próbálkozz.
2009. máj. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

18.00-as vagyok még mindig :D :

Persze probálkozz,nem szabad annyiba hagyni!

De ne várd a kutyustól,hogy 1 hét után abba hagyod türelem!

2009. máj. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Igen, kicsit türelmetlen vagyok/voltam vele. Tök első kutya, még a közelemben sem láttam felnőni kutyát, így többet vártam el, nem is értem miért. Pedig olyan sokat olvastam, meg minden, mégis csodákat várok. De ha ő leszokik a macskakaja megevésről, és leszokok a csodák várásáról:)
2009. máj. 14. 20:40
 14/16 anonim ***** válasza:

18.00-as vagyok:

Ne legyél türelmetlen, a kutyák miután felfogják mit is vársz el tőlük utána már könnyebben fog neki menni!

Hidd el majd jó móka lesz ugymond eggyütt dolgozni vele!Ne úgy fogd fel,hogy jajj most mehetek tanítani/dolgozni inkább ugy hogy jajj de jó mehetek a kutyámmal játszani!

:D

2009. máj. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Oké, így fogom felfogni, megígérem :) Köszönöm a segítséget!
2009. máj. 14. 21:17
 16/16 anonim ***** válasza:
De amugy mindig meg fogja enni a macska kajajat, mert a kutya olyan, hogy addig eszik, amig van a taljaban, a macska meg tobbszor.
2009. máj. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!