Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem fajtiszta, pit-staffi...

Nem fajtiszta, pit-staffi kiskutyákat el lehet adni?

Figyelt kérdés

az anyuka pit-staffi az apuka meg staffi

az anyukának gyönyörü kocka feje van


2009. máj. 14. 14:31
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
és mennyiérrt?
2009. máj. 14. 14:32
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ajándékozással! Semennyiért!
2009. máj. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Meggazdagodni ebből nem fogsz, mert aki ilyen kutyát szeretne (nem divatfajta), az már nagyon megnézi honnan veszi. Persze biztos lesz majd néhány tizenéves hülyegyerek aki csak azért vesz ilyen fajtát, hogy menőzzön vele, de ilyeneknek inkább ne add el, mert legjobb esetben is egy menhelyen végzik. Ha végképp nem tudsz velük mit kezdeni, akkor a fajtamentőknek kell szólni hátha ők találnak nekik normális gazdát.
2009. máj. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem fajtAtiszta kutya

És jó hogyha elajándékozni el fogod tudni szerető gazdikhoz

2009. máj. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Elajándékozni el tudod, ha szerencséd van. Eladni nem volna szép dolog, mert ugye ők keverék kutyáknak számítanak. Gondolj inkább a kiskutyákra, legyen az a fontos, hogy jó helyre kerüljenek és ajándékozd el.
2009. máj. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%
minek fialtatni biztos te is viadaloztatod őket pit bullt amúgy sem szabad már tartani
2009. máj. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Ha olyan embereket találsz akiknek tetszik ez a fajta és valóban szépek, egészségesek a kiskutyák, akkor el tudod őket "adni", de én a te helyedben meggondolnám, hogy mennyiért. Nem örülnék, ha ilyen kutyák kóborolnának az utcán!


Egyébként az én barátom is odavan az ilyen kutyákért, de nekünk már megvan hogy honnan lesz - ha lesz.

2009. máj. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
Szia! Valóban,keverékeket nem szoktak pénzért adni, de ezek gyönyörű kutyák és talán van aki fizetne értük. Engem érdekelne. Merre laksz? És mennyiért adnád?
2009. máj. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne már 3 kutyám,akkor tuti vinnék tőled...Nekem is van egy kis pit keverékem...Egy kis röffencs.
2009. máj. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Hajdú-Bihar megyében lakom.

Amugy meg nem szoktam harcoltatni,én szeretem a kutyámat és nem szorakozásbol tartom!

2009. máj. 14. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!