Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a kutyus fajtatiszta...

Ez a kutyus fajtatiszta Szibériai Husky?

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 2. 19:19
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
nekem annak tűnik, de nem az enyém.
2011. dec. 2. 22:42
 12/27 anonim ***** válasza:
Szibériai husky és talán Német juhász keverék(ha jól látom van benne Német juhász vonal is).Szerintem nem Fajta tiszta,ráadásul vékony is!
2011. dec. 3. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

02:09-es vagyok!A huskynak nem teljesen így helyezkedik el a szín vonásai illetve nem barnás,szürkés és nem ennyire "ritkás "a bundája hanem dús,tömött,a test alkata sem pont ilyen,feje se teljesen husky!Ha van törzskönyve akkor fajta tiszta

,de szerintem nincs,ha meg mégis fajta tiszta akkor szín illetve standart hibás és azért nem lehet törzskönyve,mégha fajta tiszta is.Dr szép kutyus :)

2011. dec. 3. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Nyugodtan lehet fajtatiszta, nem kell minden huskynak plüssmackónak lenni. Mindenféle szint megenged a standard,akár koromfekete is lehetne. A szőre vedlett,ezért nem dús. Nincs ezzel a kutyával semmi baj.
2011. dec. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Így tippelgetve nem lehet megállapítani. Ha van törzskönyve, csak akkor biztos, hogy fajtatiszta. Ha nincs, akkor tippelgethetünk egész nap.
2011. dec. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Pedig nem fajtatiszta. Igaza volt az egyik beírónak, ebben van németjuci is, nézd meg a fejét!!
2011. dec. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
nincsen törzskönyve... csak a gazdája azt állitja, hogy husky.. pedig nekem is husky-m van és sztem ő nem fajtatiszta. de hát nem tudom.:)
2011. dec. 3. 13:08
 18/27 Akiteki ***** válasza:
73%

A tipikus huskynak titulált szaporított valami.

Valóban megengedett a huskyban az ilyen ordas szín, csak épp ritka, mint a fehér holló. Az országban sehol nem születik valódi husky ilyen színben.

2011. dec. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 andimamma válasza:
26%
Szerintem ez egy gyönyörű husky, nincs vele semmi probléma, csak a beállítás kissé idétlen. Az én egyik huskym is pont ilyen volt amikor frissen vedlett, szépen ki volt fésülve, bár kicsit jobb húsban leledzett. Sajnos már nem él, 16 évig volt a legkedvesebb társunk, igazi ősi ösztönükkel, a legjobb akarattal sem tudtuk volna nem észrevenni, hogy husky. Amikor vettük a többi kutyuskának kék szeme volt, épp a barna szeme miatt választottuk. Aztán egyszer neki is lettek kiskutyái, egyik sem volt ilyen színű, fekete-fehérek voltak, de egynek sem volt olyan igazán tisztán huskys természete, mint neki. Sok borsot tört az orrunk alá, az biztos, de csodálatos volt, hogy a társunk volt!:-)
2011. dec. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 Akiteki ***** válasza:
Na erről beszélek nyuszómuszó! :)))
2011. dec. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!