Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit jelent ha kapar a kutya?

Mit jelent ha kapar a kutya?

Figyelt kérdés
A kutyám szokta néha csinálni mikor lepisil vmit és utána a 2 hátsó lábával felváltva kapar párat a füvön és továbbáll.
2009. máj. 13. 18:30
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Én sem értem hogy az ex-tenyésztő úr/hölgy hogy jutott arra hogy a kutya ellési fájdalmában kapar a két hátsó lábával pisilés után:D
2009. máj. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Némelyik kutya kakálás után is csinállja... szerintem a szagok közvetítésében lehet valami szerepe. A szuka és a kan kutyám is szokta csinálni.
2009. máj. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Na még egyszer nekifutok. Valóban nem a hátsó lábával történő kaparásra gondoltam /figyelmetlen voltam a kérdés olvasásánál.../, hanem kizárólag az mellsővel történőre és a szukánál. Továbbra is kitartok amellett, hogy a SZUKA ELLÉS ELŐTT igenis kapar/hat/ a mellső lábaival. Éspedig pontosan az ellési fájdalmai miatt!!!
2009. máj. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ok, ezt senki nem tagadja hogy a szuka kapar a mellső lábával az ellési fájalmak miatt... Csak ez egyáltalán nem kapcsolódik a témához...
2009. máj. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Bagi Ágnes válasza:
Tényleg a szagok szétszórása a cél..... Minnél dominánsabb egy kutya, annál jobban csinálja. Érdemes megfigyelni pl. 2 fiúkutyát, ha megérzik egymás szagát. Főleg,ha még a közelben van a másik kutya, akkor sokkal erősebben és hosszabb ideig kaparnak. A kakálás náluk pedig talán még erősebb dominancia jel,mint a pisi. Nem egyszerlátni,ha valami nagy "konkurencia" van jelen,a kutya a fa tövébe kakál és annyira kapar,h.az ember azt hiszi,h.leszakad a lába...... Fiúk, lányok egyaránt csinálják...... Amúgy nagyon édesek olyankor..... :-)
2013. dec. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!