Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak én gondolom úgy, hogy ne...

Csak én gondolom úgy, hogy ne válasszunk kutyát képről?

Figyelt kérdés
Osztálytársam nézegeti a németjuhász kölyköket. És kép alapján akar választani. De én úgy gondolom,hogy nem a kinézete(persze nem árt ha szép is),hanem a kutyus mentalitása alapján kéne venni. (Igaz,hozzám is úgy került egy keverék kutyus,hogy csak képen láttam, de neki az élete múlt ezen. Ezzel lett megmentve!)
2009. máj. 13. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van! Egy rossz döntéssel elronthatja az életét 10-15 évre.
2009. máj. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos hiába mondom neki, azt mondja,csak féltékeny vagyok! Pedig esküszöm nem! (Nem is szeretem ezt a fajtát). Nekem is van két édi kutyusom, és nekem nem kell több! Hogy győzzem meg???
2009. máj. 13. 14:38
 3/8 A kérdező kommentje:

Ja és mikor mondom neki, akkor szinte hülyének néz! Pedig csak segíteni szeretnék!

Valószínűleg ők is pároztatni akarják...nem tudom lebeszélni róla valahogy?

2009. máj. 13. 14:39
 4/8 anonim ***** válasza:
38%

Ha így szeretne, hagy válasszon így.

Egyépként tényleg jobb ha megismeri valamennyire előtte a kutyust, dehát ilyen emberek is kellenek..

2009. máj. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Voguelilias válasza:
100%

Nem jó dolog képről választani. Személyesen meg kell nézni,hogy kis virgonc-e mert képen nem látszik az hogy esetleg beteg. Viszont én 2 éve vettem egy stafit és amikor előszőr mentünk megnézni és amit akkor kiválasztottam az beteg lett mire mehettem a kutyáért és így másikat választok. Ugyh nem csak te gondolod úgy!:D

18/L

2009. máj. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van. Viszont írtad, hogy valószínűleg pároztatni akarja. Akkor biztos, hogy a kutya lelke nem érdekli. Lebeszélni a pároztatásról nagyon nehéz, de ezeket az érveket megpróbálhatod:

-nehéz lesz eladni őket, mert a fajtamentőknél hehyekben állnak a fajtatiszta fiatal kutyák ingyen

-nagy az orvosi költsége a vemhes kutya ellátásának, szülésnek, a kölykök oltásának(100 ezres nagyságrend)

-a szülésnél lehetnek komplikációk, a mama és kölykök is elpusztulhatnak


Ez blöff, de beválhat. Ha tényleg eldöntötte, akkor nehéz ezen változtatni.

2009. máj. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Miért akarod lebeszélni??

Ha ő ezt akarja, nem kell beleszólni.

2009. máj. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! Megpróbálom. Kant akar! Szukája már van, egy 9-10 év körüli. De nem vele fedeztetik.
2009. máj. 13. 18:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!