Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi történik ha egy kutya...

Mi történik ha egy kutya megiszik (kb) 2 dl sört?

Figyelt kérdés

Mi baja lehet tőle?

Mikor jelentkeznek a tünetek(ha jelentkeznek)?

Orvoshoz kell vinni?


2009. máj. 12. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
2 deci sör annyira kevés, hogy akkor se lesz baja ha kistestű. Nyugi ne aggódj, a szervezete ennyit még feltud dolgozni, meg aztán a sörben nincs olyan sok alkohol. Csak legközelebb vigyázz hogy ne kerüljön sör közelébe a kutyus.
2009. máj. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem az enyém nem ivott nem engedném neki(nagyon vigyázok rá) csak mamáméknál úgy itta a kutya 1 perc allatt megitta , de gondoltam megkérdezzem mert mamámék ugyse vinnék el és a családban minden állatról én gondoskodok mert hogy ők állatok blablaba.És akkor elvittem volna orvoshoz ha baj lenne(de többet nem fog inni arról gondoskodom :) )

13/L

2009. máj. 12. 15:08
 3/5 A kérdező kommentje:
És köszi a választ
2009. máj. 12. 15:08
 4/5 anonim ***** válasza:
semmi baja sem lesz tőle,nem árt neki és a kutyák általában szeretik a sört,szal nyugi legközelebb igyál vele egyet te is :D:D:D:D
2009. máj. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát nem lesz legközellebb,viszont most a papagájt viszem dokihoz 10 perc múlva indulunk :D utána meg megyek 4 kutyát sétáltani szóval bevan osztva az eglsz napom de hát valakinek az állatokkal is kell foglalkoznia!És ha ez én vagyok akkor én vagyok szeretem az állatokat!

Jó azért néha azt mondom,hogy elegem van de..ez benne van.azért legtöbbször azt mondom hogy szerencsés vagyok hogy ennyi állattal foglalkozhatok 13 évesen és hogy olyan mint haén lennék a gazdijuk!

2009. máj. 13. 15:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!