Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehetnék én a kutya...

Hogyan lehetnék én a kutya gazdija?

Figyelt kérdés

Csak nemrég vettem egy kutyát a négytagú családomba, és már most többet van a szüleimmel mint velem. Pedig éjjel nálam alszik, enni is én adok neki, nevelni is nevelem és szeretgetésből sincs hiánya. Amikor egyedül vagyunk nagyon szeret, de ha már van itthon más is, nem mindig én vagyok az első.

Vagy engem tekint gazdijának, csak a többiekkel is szeret lenni?

Mit csinálok rosszul? Neki az én társamnak kellene lennie, és igen, bevallom kicsit féltékeny vagyok.


2009. máj. 10. 08:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet az előttem szólóval, agresszivitást SOSE ALKALMAZZ! Az igaz,hogy el kell érned te legyél a falkavezér, de ehhez meg kell tanulnod "kutyául". Javaslom olvasgasd Jan Fennel Kutyapszichológia c. könyvét! Amugy a kérdésedre: a kutya még nem észlel az egész rangsor dologból semmit, eszik iszik játszik, alszik:) később majd kialakul minden ne aggódj,ja és sose féltékenykedj másokra, később tudni fogja h te látod el étellel, te foglalkozol vele, és ezt meg is fogja hálálni!
2009. jún. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Hát ezt a kérdést meg hogy találtad meg?:) De azért köszönöm a választ, megnyugodtam, hogy nem azért viselkedik így, mert tart engem falkavezérnek(mert még ki sem alakult) Tényleg köszi!
2009. jún. 1. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!