Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik jó a fiú vagy lány kutya?

Melyik jó a fiú vagy lány kutya?

Figyelt kérdés
Staffordshire terrier kutyát szeretnék venni.Eddig fiú kutyáim voltak,jó nevelést kaptak,de így is rosszak voltak.Mint gödör ásás,levél újság széttépése,rózsák szétrágása.Úgyan ilyen a lányban is?Ha valakinek volt vagy van ilyen kutyája mondja meg melyikkel járok jól.
2009. máj. 9. 12:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Bocs, de ha levelet, újságot széttéptek, a tulajdonodhoz hozzányúltak, akkor nem voltak jólnevetek.


Szerintem mindegy, hogy fiú vagy lány (a fiú kicsit dominánsabb lehet, de láttam már lányt is nagyon dominánsnak) a lényeg a nevelés. Ha megneveled (kutyasuli, sok foglalkozás) akkor ilyen nem történhet meg felnőtt kutyával

2009. máj. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jó nevelést arra értem,hogy ül,visszahozza a labdát.Ha olyan kedve volt behozta a szórolapot :)
2009. máj. 9. 12:38
 3/11 anonim ***** válasza:
lány
2009. máj. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lány szerintem is.
2009. máj. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szuka.Kedvesebbek, kezelhetöbbek általban.
2009. máj. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szukát vegyél..mert jobban fegyelmezhetőbbek és ragaszkodóbbak!!A kanok elég makacsok...tapasztalat nekem si volt Staffim és tesómnak is azvn most :)
2009. máj. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

szia!

nekem ilyen kutyusom van és kani. mondjuk ő nem kinti kutya, eddig 2 papucs és a szék lába bánta, de azért voltak a te kutyáid ilyen fegyelmezettlenek mert nem foglalkoztál velük eleget, szerintem...johbban meg kelél fegyelmezni és a sztafi egy kicsit makacsabb. a szuka fegyelmezhetőbb, de vele is ugyanúgy kell foglalkozni mnt a kanval, szóval le kell fárasztani, több időt a nevelésére szánni hogy ne tegyen kárt a ház körül. ez bármelyik kutyára igaz. nekem azért volt könnyebb dolgom, mert benti kutya és szinte mindig látom h mit csinál, szóval ha elkezdett rágni valamit, akkor egyből a NEM szó (erélyesen) és ha nem értette, grabancrázás. tÖbb időt kellene szentelne d a kutyádra, ne csak mutatóba legyen.

20/N

2009. máj. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
bocsi a helyesírási hibákért (előző hsz voltam)
2009. máj. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Szobatiszta volt a kan kutyám.Semmit nem rágót bent csak kint.Nem mutatóba venném hanem,mert tetszik ez a fajta kutya.A te kutyád is ugrál ha hazamész valahonnan.Pl: majd kiugrik a kerítésen?

Útolsó válaszolónak szól!

2009. máj. 9. 23:00
 10/11 anonim ***** válasza:
nem, nem ugrál hál' istennek, de azért kellőképpen üdvözöl:) ja és nem tudom hogy tenyésztőtől szeretnél-e venni, de én a helyedben onnan vennék mivel sok 15-30 e Ft-os sztafi már nem is hasonlít az igazira. viszont ha nem tenyésztőtől szeretnél venni, akkor legalább nézd át a kenneleket és a kölyköket hogy hogyan is kellene kinéznie egy 6 hetes vagy 3 hónapos kölyöknek, csontozat, fejméret...stb. sajnos nekem nem tenyésztőtől van, mert a miénk kalandos úton került hozzánk egy nem tervezett kutyavásárlás módján. szóval én biztos a jövőben tenyésztőtől venném, már ki is néztem a párommal egy kennelt ahonnan lesz majd később a szukánk:)
2009. máj. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!