Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen őrző-védő kutyafajták...

Milyen őrző-védő kutyafajták vannak amiket nem kell erre külön tanítani?

Figyelt kérdés
Most nem arra gondolok h nem vinném kutyasuliba csak h ne kelljen külön motiválni erre
2009. máj. 9. 10:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem igaz hogy ne lennének olyan fajták aki alapból őriznek: kuvasz, komondor, ahogy már írták, nem kell őket tanítani...de ott van az orosz fekete terrier, kaukázusi, közép ázsiai, délorosz juhász...

Ja és a pit bull meg az amstaff igenis jó őrkutya, nem harcikutyák csak vannak olyan nagyokosak akik erre betanítják. Az amstaff, angol staff, bullterrier, pit bull alapvetően jó természetű kutyák, hűséges őrző-védők. Én már találkoztam angol staff kutyával érdekes először látott és úgy kezelt mintha a családjába tartoznék:)

nagyon cuki volt, én nyugodt szívvel ajánlom a pit bullt, amstaffot, ás angol staffot is. De ott a dobermann, boxer, roti, nem kell őket taníta tudják a dolgukat maguktól. Az én környékemen nem tanították azt az Alex nevű roti kant, akit kiskora óta ismer, annak hagyja hogy dögönyözze kerítésen keresztül, nagyon jó természetű...engem nem ismer és amikor elmegyek az utcában majd szétszedi a kerítést!

2009. júl. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!