Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Dog Chow kitart egy 40 kg-s...

A Dog Chow kitart egy 40 kg-s kutyánál egy hónapig?

Figyelt kérdés
2009. máj. 8. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
az én kutyám 37 kilo .. nekünk kitart a 15 kilos :)
2009. máj. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, és semmivel nem kevered, csak úgy simán?
2009. máj. 8. 15:14
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

kap bele egykis konzervet, csak azért mert ugy jobban szereti ... fressis fit&fun-t ... kb 1/3-1/4 konzervet egy nap

mivel picit tulgömbölyödött labrador, igy napi kb. 40 gr-ot kap a lightból

2009. máj. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És szereti ezt a tápot, nem csak megeszi? Tehát ízlik is neki? (mert az enyém az Eukanubát utálja, és váltani akartam, a Dog Chow bejött neki). Csak nem tudom, hogy ez meddig lesz jó neki.
2009. máj. 8. 15:20
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
egy labrador mindet megeszik ... de a válogatos snaucerem is bele szokott enni neki (csak ö még kölyök, probálom minőségibb tápon tartani)
2009. máj. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
még mindig én: Eukanubáról annyit, hogy többszáz kutyát+macskát öltek meg a kikisérletezésekor ...soha nem adnék az állataimnak :(
2009. máj. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ohh...ezt nem is tudtam:( Nekem ismerőseim ajánlották...de a kutyimnak sem ízlett...de a Dog Chow-t szereti :) Legalábbis úgy tűnik, sok tápot kipróbáltunk már:D vagyis csak ő :D de eddig ezért élt-halt a legjobban :) királyság, ha kitartana egy hónapig :) bár ahogy így habzsolja,nem tudom néha megállni, hogy egy kicsivel ne adjak többet :D még nem volt, hogy így odalett volna egy tápért :D Köszönöm a választ :)
2009. máj. 8. 15:29
 8/10 anonim ***** válasza:

azért csak ovatossan a mennyiséggel, nehogy ugy járj mint én, hogy fogyokurára kell fogni a végén :)

milyen fajta kutyus?

2009. máj. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
golden :) áhh, azért vigyázok,mindig mérem, és eleget futtatom, de azért néha megszalad a kezem, és többet mérek neki(főleg,ha előtte agility vagy biciklis túra volt) :)
2009. máj. 8. 19:43
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is a Dog Chow-t adom nekik, és imádják! Én nem is akarok váltani másra...Lehet,hogy van jobb is, de ha ezt szeretik,akkor ezt fogják kapni.

Nekem egy 34 és egy 24kg-s kutyám van, nekik nem elég kettőjüknek, de egynek elég lenne.

2009. máj. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!