Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Voltatok már nyaralni kutyával?

Voltatok már nyaralni kutyával?

Figyelt kérdés

Horvátországba szeretnénk menni, de nem akarom ez ebeket itthonhagyni.

Érdekelne minden tapasztalat ... hogy bánnak a kutyásokkal, árt a tengervíz a kutya bőrének?


2009. máj. 7. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem árt a tengervíz.

Semmi gond a kutyával nyaralásin, az a fontos, hogy akár hotelbe , akár apartmanba, akár kembingbe mentek, olyan helyre menjetek, ahol fogadnak kutyásokat.

Persze bele kell venni a pakliba, hogy ilyenkor a templom, múzeumlátogatásról valaki mindíg lemarad, aki a kutyákkal dekkol az ajtó előtt.

Az éttermekben, ahol kerthelység van ott általában be lehet vinni nagytestű kutyát is, a neten ezekről is tájékozódhatsz.

2009. máj. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Azt nem tudod véletlenül, hogy a Plitvicei nemzeti parkba be lehet-e vinni az ebet? A muzeumok annyira nem érdekelnek .. csak túra megszállott vagyok.

2009. máj. 7. 10:28
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pórázon. Azt hiszem nem kellett fizetni érte semmit.
2009. máj. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem tudom milyen kutyusod van, de arra figyelj, hogy a tengervíz elszinezi a világos szőrt.

Ezért ha bemegy a tengerbe, utána érdemes sima vízzel lemosni a szőrét.

2009. máj. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Egy labrador meg egy fehér törpe schnauzer.

Erre mindenképp gondoltam, márcsak hogy ne kössön bele a só a bundájukba.

2009. máj. 7. 11:22
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


A labid imádni fogja a tengert is - talán elsőre meglepi majd, hogy sós - a snacit nem tudom, mennyire vízbolond. A mi spánielünk imádja a tengert, a szőrét esténként jól kifésültem, és csak a nyaralás végén, már itthon fürdettem meg 1x alaposan. Sztem kifejezetten jót tett neki a tengervíz. :)


A partnál sok helyen már van direkt kutyás strand, akkor csak oda szabad velük menni, de arra készülj fel, hogy nem kutyások is odamennek. Az a tapasztalatom - 2 tengerparti kutyás nyaralással - hogy ha ilyen esetben a kutya a parton póráz nélkül van, és esetleg odamegy a 'szomszédokhoz', toleránsak, elvégre ők jöttek a kutyás részre. Persze akad kivétel, de nem jellemző.


A szállásoknál sztem korrektek, ahová lehet vinni kutyát, ott általában jó fejek, segítenek is esetleg olyan éttermet, stb. találni, ahol szívesen látnak kutyust. A kerthelyiségek előnyben vannak, ez nem vitás.

2009. máj. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
snaci labradornak hiszi magát ... valami enyhe zavar van a fejébe ... mindig uszik ha a másik is :)
2009. máj. 7. 13:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!