Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minden tuzeleskor vereznek a...

Minden tuzeleskor vereznek a kislany kutyusok? !

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 18:52
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

A kislány kutyusok nem véreznek, sőt nem is tüzelnek, hiszen még kislányok.

Talán a szuka kutyákra gondoltál.

2009. ápr. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Én csak a szukák részéről tudok nyilatkozni, de te tényleg ne láttál még olyan szukát akit hidegen hagy, hogy tüzel amíg oda nem rakják a kan orra elé? Tehát nem változik meg, nem akar megszökni, nem akar a kanokhoz menni, ugyanúgy szótfogad ésatöbbi? Mert nekem több ilyen szukám is van, sőt csak ilyen szukáim vannak. Nincs semmilyen érvem, ha én szukát veszek akkor azt akarom, hogy szukám legyen, és amíg nem érzi rosszul magát (vagyis amíg nem akar megszökni, nem szót fogadni stb), amíg tudok rá vigyázni, amíg egéstséges, addig nem lesz kivirtalanítva. Ez az én bűnöm. :) Hogy annak ivaroos szukáim, akik bolgogok, sosem szültek még, nem érdeklik őket a kanok, csak ha én megengedem ... Ja egyébként most lesz macskám és ő ivartalanítva lesz, mert énaz állatokat nem házban tartom, és a mcsak szabad állat, rá nemtudok viogyázni, és nem is akarom bezárni. Nem tetszik az érzés, hogy nőstény helyett semmilyen lesz, de hogy ne legyen több kiscica...
2009. ápr. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Kosazike a valaszokat... van egy 1 eves szukam es en is eszrevettem a duzzadt nemiszervet es a ver cseppeket.. csak nerm tudtam meddig tart nala es hanyszor van ez.. azt hiszem panellakasba mostmar majd fiut veszek :P de van ismerosom akinek a fiu kutyaja a parnaval probalkzoott es rajta maradt az ondoja...
2009. ápr. 30. 16:15
 24/24 anonim ***** válasza:
A barátnőm lánykutyája gennyes méhgyulladásban halt meg. És az orvos közölte velük, hogyha ivartalanították volna fiatalabb korában a kutyát, akkor lehet hogy még most is futkosna. :(
2009. aug. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!