Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minden tuzeleskor vereznek a...

Minden tuzeleskor vereznek a kislany kutyusok? !

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 18:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Amiket leírtál, azt mind én is megteszem, de amíg a kutyám egészséges és problémamantes (nem szökik, nem idegeskedik, még csak eszébe sem jut, hogy tüzel) addig nem ivaratalnítom. Nem kötelező oltásai is megvannak, chip stb. Nyolc éve baleset és betegség nélkül, és előtte sem volt baleset. Ha valami tünete lenne, akkor mennénk állatorvoshoz azonnal, nem két hét múlva...
2009. ápr. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
43%
Ja és még annyit, hogy 3 kutyám tartok együtt tüzeléskor, nem hatalamas kennelbenm és még sosem kaptak össze... Az én kutyáimnak ez nem probléma, én meg tudok réjuk vigyázni. Nekem meg a felelőtlen kanos gazdákból van elegem, akik csak úgy kiengedik a kutyájukat sétálni, meg nem hívják vissza, nehogymár csak én vigyázzak...
2009. ápr. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a kankutyáknak olyankor nincs se isten se ember... ezért ők is ha ivartalanítva lennének:-).. nem lenne gond. Tehát nem is olyan haszontalan dolog az ivartalanítás. De mondjuk nem a kan gazdájának szakad a nyakába az áldás... ha lenne szukám tutira nem lenne már ivaros, pedig tudnék rá vigyázni de őt is meg magamat is megkímélném egyes kutyák udvarlásától, ezek lehetnek kóbor adott esetben veszélyes ebek is.
2009. ápr. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Az én szukáimat olyankor egyszerűen nem viszem ki a kertből, és így a kanok nem tudják meg... Őket meg nem érdekli, hogy tüzelnek, szóval ugyanolyanok mint máskor. :)
2009. ápr. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
63%
nah kezdődik már megint a tenyésztő-gazdi háború.
2009. ápr. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Én a tenyésztők mellett vagyok, de vigyázok a kutyámra, ahogy 30 éve nem tudott egy kan sem bejönni hozzánk...
2009. ápr. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
73%

Szia,

Az én kutyusomnál nem mindig veszem észre a vérzést,mert gondosan tisztogatja magát..:-D

Viszont a megduzzadt nemi szerve elárulja,hogy tüzel..

Tavasszal és ősszel szoktak tüzelni ahogyan ezt már írták is.Úgyhogy tudod mikor számíthatsz rá..

Üdv.

2009. ápr. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
41%

Kedves lepontozó!!

Inkább azokat a válaszokat kéne lepontoznod amik nem is a kérdésre válaszolnak.....Amúgy köszike..

2009. ápr. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre a válasz igen, mint ahogy mások is írták.


Itt megint felmerült az ivartalanítsam vagy ne dolog. Valaki hivatkozott itt az elhízásra. Ivartalanítástól még soha sem hízott el egy állat sem, esetleg a kaja mennyiségtől, amit adnak neki...

2009. ápr. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
55%

A kérdésre a válasz igen.

OFF

Már más kérdéseknél is próbáltam azok érveit megtudni, akik nem ivartalanítás pártiak és látom, hogy itt sokan vannak:

-Milyen tudományos tény támasztja alá az ivartalanítás ellenzését? (elhízás és természetbeli változás nem igazolt vagy pont ivartalanítást indokol)

-Miből gondoljátok, hogy boldogabb egy kutya herével vagy méhhel? (kan kutyák vajon szeretnek verekedni és falat mászni...?)

2009. ápr. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!