Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet ingyen vagy olcsón...

Hol lehet ingyen vagy olcsón Yorkshire Terriert venni vagy ajándékba kapni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 27. 18:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
59%
ha fajtiszta kutyát szeretnél meg kell fizetni ha teljesen fajtatiszta kutyát akarsz akk nem fogsz találni így max szaporítótól
2009. ápr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
46%
ingyen? olcsón? ajándékba? szted ki az a hülye aki ingyen ad neked egy ilyen kutyát? ha annyira kutyát akarsz fizesd is meg!
2009. ápr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
77%

Ne bántsátok! Lehet nincs rá pénze, sőt, ezek szerint biztos, hogy nincs, mégis ez a fajta tetszik neki...


Azt viszont ne vár, hogy kapsz egyet ingyen, mert biztos, hogy nem fogsz!


Ha tudsz másik kutyust is szeretni, már pedig, ha állatbarát vagy, akkor igen, akkor segíts egy menhelyi kutyuson és vedd magadhoz, még az is meglehet, hogy találsz egy Yorkit, vagy Yorki mixet.

2009. ápr. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
85%
Ezeken a kérdéseken eléggé ki tudok akadni. Egy minőségi yorkshire terrier ára 50-100 ezer forint között mozog, sőt... Szerintem ne várd, hogy valaki ingyen megdob egyel. Ha ennyire nincs pénzed, akkor miért nem hozol menhelyről, ott is rengeteg aranyos kistestű kutyus van. Azt nem értem ha megvenni nem tudod, akkor az állatorvosi ellátásra, kajára, bolhairtóra, felszerelésekre lesz pénzed? Mert a kutya tartási kiadásainak a megvételi ár csak egy nagyon kis töredéke, az után még sokkal többet kell költeni rá. A yorki amúgy is olyan fajta, amit én nem vennék, csak tenyésztőtől, mert már a legtöbb szaporítónál annyira el van satnyulva az állomány, hogy csak na.
2009. ápr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
68%

a barátom most linkelt be egyet, de szerintem már elvitték..

[link]

:)nekem is van egy.enyém 50ezer volt. de megérte:)sok sikert a kereséshez =)

2009. ápr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
89%

Szia!


Még ha lehet is nem ajánlom senkinek.

Az ilyen mini kutyák annyi betegséggel terheltek ha nem megfelelő helyről vannak hogy az orvosi költséghez képest egy törzskönyvezett egyed ára aprópénz!


Gyűjts rá pénzt, vagy fogadj be egy aranyos kis keveréket!

2009. ápr. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Van rá pénzem persze hogy van csak szerettem volna megkérdezni mert ugye ez olyan oldal :)
2009. ápr. 28. 10:38
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
Aha, jah, akkor minek pontoztál le minket???
2009. ápr. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Mert volt ami hasznos volt, tudom hogy csak pénzért lehet kutyát venni de istenem!!! nem lehet már kérdezni sem mert akkor bocsánatot kérek ezért :S. Ezért lecseszni mert kérdeztem valamit. Mind egy megkaptam a választ köszönöm :) de már ennyi elég volt.
2009. ápr. 29. 14:18
 10/24 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Anyámék 15 éve olcsón akartak rotit. Meglett. 4-es diszpláziával és iszonyú fájdalmakkal... Azóta tudják, hogy nagy hibát követtek el. Az ő tapasztalatukon tanulva mi két és fél éve 120 ezerért vettük a yorkinkat olyan tenyésztőtől, aki 30 éve tenyészti a kutyáit, és az összes kutyusa bajnok kutyus. Tehát ha kutyát veszel, mindenképpen nézd meg, hogy a kutya szülei tenyésszemlések-e. Ha nem, ne vedd meg a kiskutyust. Fizikálisan, mentálisan egészséges, kiegyensúlyozott yorkit nem fogsz találni 90.000,-Ft alatt.

2009. máj. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!