Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most mit kéne tennem?

Most mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Hát az a gond,hogy Gyálon lakok és a közelünkben van egy nagyon lepukkant ház,és ott van egy nagyon rosszul tartott kutyus és szült 8 kiskutyát. Csak most vettem észre őket. Lassan abban a korban vannak hogy az anyjuk nem hagyja már hogy szopjanak és a gazdát amúgy sem érdeklik a kiskutyák (az anyakutya tüzelésnél szökött ki). A gazda el akarja majd adni őket de nyilvánvalóan nem veszi meg őket senki,mert keverékek.Mire a gazda rájön hogy senki nem veszi meg már nagyok lesznek és végkép nem kellenek majd senkinek. :( Nagyon aggódom miattuk. Most mit kéne tennem?? Légyszi segítsetek!!! :(
2011. szept. 30. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Ha rosszul tartják szólhatsz az állatvédőknek. Névtelen bejelentés is tehetsz.
2011. szept. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vagy próbáld elmagyarázni a 'gazdának',hogy nem fogja a fene se megvenni őket,de te esetleg segítesz neki gazdákat keresni.. ha van rá időd..


Amúgy milyen körülmények között tartja a kutyákat?

Mert az miatt,hogy lepukkant a ház és fialt a kutya és a gazda elakarja őket adni az miatt nem tudsz bejelentést tenni,de ha pl nem kapnak rendesen enni,inni nincs meg a megfelelő hely akkor már tudsz lépni.

2011. szept. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem találkoztam még soha a gazdával,csak a szomszédjaiktól tudom hogy el akarja adni meg minden.

Nem kapnak rendesen enni és vizet se adnak neki sokat ez biztos. És köszönöm a válaszokat,sokat segítettetek! :)

2011. szept. 30. 18:37
 4/7 Akiteki ***** válasza:
Ki fogja vinni a piacra és ráfogja, hogy ilyen meg olyan márka. Ott meg a sok marha megveszi. Ha mégsem, akkor majd kidobja őket az út szélén valahol. Így szokták ezek.
2011. szept. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát ezzel nem nyugtattál meg :/ én is tudom ezt kösz...
2011. okt. 6. 20:42
 6/7 Akiteki ***** válasza:
Megnyugtatást nem tudok adni. Sima tényközlés. Arra nem biztatlak, hogy lopd el a kutyát. :))
2011. okt. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jó,de ezt én is tudom.Azért kérdeztem hogy megtudjam mit kéne NEKEM tennem,nem azt,hogy mit csinál majd a gazda,mert azt én is tudom,de azért kösz.
2011. okt. 7. 23:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!