Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a szövegről? Az Illatos út holnapján az egyik kutyához van írva.

Figyelt kérdés

"Agyatlan, hangos, neveletlen, esze se sok van. Harmadszor kerül vissza, de nem is csoda"


Itt a link, bár ezt egy idő után úgyis leveszik:

[link]


Hogy lehet ilyet írni? Így végképp elveszik az esélyt szegény kutyától. Csak egy jó gazda kéne neki aki elviszi kutyasuliba, és nem adja fel pár nap után. Szegény kutyi:( Gondolom mennyire kutyaszerető emberek dolgozhatnak az Illatos úton...


2009. ápr. 26. 22:04
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
25%

Bocsánat nem lett :)

csak én nem találtam

:S

2009. ápr. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
100%
Az igaz,hogy korrektul kell jellemzést irni a kutyákrol,csak az aki ezt irta az nem profi!Lehet,hogy a honlapüzemeltetéshez ért de a kutyákhoz biztos ,hogy nem!
2009. ápr. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs olyan, hogy agyatlan kutya, max rosszul nevelték vagy önfejű, egy elkötelezett gazdi nem teszi ki csak azért az örökbefogadott kutyusát, mert eleinte vannak vele nehézségek. A Noén meg olyat olvastam, h valaki azért vitt vissza egy cicát, mert elkezdett vedleni a fűtött lakásban.Na...
2009. ápr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
A kulturáltság sajnos nem mindenkinek sajátja. Nem gondolom, hogy egy kutyának az az érdeke, hogy szemétségeket írjanak róla. Attól lesz talán normális gazdija? Figyelmet felkelteni civilizáltan is lehet, de gusztustalanul lehet, hogy könnyebb.
2009. ápr. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ismerem a nagyvonalú és nagyhatalmú honlapszerkesztőt. "max" már polgári neve sincs neki. Próbáltam kutyákat menteni, ha tehetném mindet kihoznám, de úgy látszik ők ezt nem feladatnak, hanem érdemnek veszik. A lényeg, h megtiltották nekem, hogy segítsek gazdit keresni nekik, inkább viszik be akár gazdis kutyát is amit találnak és ha kezdeményezik az elaltatását. Még jó, hogy a doki jófej, és jószívűbb. Ha a kedves szerkesztő úron és a kedves Tenner Annán (akinek az előző az ölebe) múlna, akkor egyből altatnák el az " agyatlan, esze nincs, neveletlen és nem utolsósorban hangos" kutyákat!
2009. okt. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!