Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a szövegről? Az Illatos út holnapján az egyik kutyához van írva.

Figyelt kérdés

"Agyatlan, hangos, neveletlen, esze se sok van. Harmadszor kerül vissza, de nem is csoda"


Itt a link, bár ezt egy idő után úgyis leveszik:

[link]


Hogy lehet ilyet írni? Így végképp elveszik az esélyt szegény kutyától. Csak egy jó gazda kéne neki aki elviszi kutyasuliba, és nem adja fel pár nap után. Szegény kutyi:( Gondolom mennyire kutyaszerető emberek dolgozhatnak az Illatos úton...


2009. ápr. 26. 22:04
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Pontosan, én a szavakon akadtam ki, nem azon hogy leírják hogy nehéz természetű a kutyus.
2009. ápr. 26. 22:41
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem vele egyet, de ahogyan neked feltűnt ez a bunkó jellemzés, úgy fel fog tűnni másnak is, és valószínű kap akkora nyilvánosságot (egyes fórumokon, vagy hasonló oldalakon), hogy neki még nagyobb esélye lesz befogadó gazdákat találni, mint más kutyáknak. Én legalábbis remélem, hogy lesz, aki magához veszi ezt a kutyust. Lesz, akinek elég türelme van egy "agyatlan" kutyához. Ilyet leírni? Az agyatlan, aki írta. Valószínű, hogy azért lett ilyen, mert olyan sokat törődött vele az előző gazdi is. De nem dühítem magam tovább az emberek hülyeségén, csak reménykedem benne, hogy tényle talál egy szerető gazdit, aki nem viszivissza pár nap után.
2009. ápr. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

A ki irt szöveg szánalmas az aki ezt irta az való a rácsok mögé a kutya helyett !


Egyépként a kutya nem tünik tul agreszivnak inkább szeleburdi

2009. ápr. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
94%
Sok olyan szervezet és ember van, aki épp az ilyen degenerált kutyákon próbál segíteni és sok állatot mentenek az illatosról. Elképzelhető, hogy az ilyen emberek figyelmét akarták felkelteni de az is belejátszik, hogy tényleg van olyan kutya, ami egy átlag ebre fordított energia többszörösét igényli. Szóval a további fals örökbefogadásokat megelőzendő is írhatták. Egyszóval így több fanatikus kutyamentő felfigyelhet rá, legalábbis bízom benne, hogy ez motiválta a szöveg íróját.
2009. ápr. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

...

nekem is mindjárt megszakad a szivem!! :((

ilyet írni..egyébként én irtam is emailt nekik.

2009. ápr. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
A honlapot karitatív munkaként szerkesztik. A kutyaszeretet megkérdőjelezhetetlen, ha valaki önkéntes alapon szerkeszt, frissít egy oldalt, a kutyákat kedden és csütörtökön fényképezik, akkor frissítik az oldalt. Valóban nem szerencsés a megfogalmazás, de így legalább nem hozzáértő ember nem viszi ki.
2009. ápr. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ahogy gondoltam, szándékos a fogalmaztás, megelőzendő a további dilettáns gazdák általi örökbefogadást.
2009. ápr. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Tény, hogy önkéntes állatvédő szerkeszti saját szabadidejében az Illatos út honlapját. Tény, hogy az a legfontosabb, hogy a kutyáról korrekt infó kerüljön ki, ne vigyék ki többször őt nem megfelelő helyre. Tény, hogy az Illatos úton a dolgozók jó esetben felétől lehet normális infót kicsikarni. De az is tény, hogy nem kell ahhoz ordenárénak lenni, hogy a kutya érdekét szolgáljuk. Bőven van ellenpélda...
2009. ápr. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
83%

lehet hogy igaz de a megfogalmazás...

már miért ne lenne sok esze?? csak eddig nem használhatta ki szegény :(

agyatlan? gondolom neki is van agya, amiben van az ész, csak ezeket sose használta.

meg gondolom még meg lehet nevelni

2009. ápr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Miért lettem ki moderálva ?
2009. ápr. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!