Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kezdő yorkis gazdi vagyok...

Kezdő yorkis gazdi vagyok milyen samponnal fürdessem a picurt?

Figyelt kérdés
Ti mit ajánlanátok?
2009. ápr. 22. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

mennyi idős?

és miért kell megfürdetni?...mármint hogy mi az oka

2009. ápr. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A tenyésztő akitől hoztam a kiskutyát azt mondta hogy kéthetente meg kell fürdetni, hogy rendben legyen a szőre!

Én csak azt szeretném megtudni, hogy milyen sampont, balzsamot,stb ajánlanátok? Mi a legjobb a kutyusnak?

2009. ápr. 22. 14:17
 3/7 A kérdező kommentje:
Semmi baja nincs , nem bolhás vagy ilyesmi nem ezért akarom megfürdetni!Ja és három hónapos!
2009. ápr. 22. 14:19
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

www.zanni.hu

Ezek a legjobb termékek amit kaphatsz. De nehogy megfürdesd 2 hetente mert szépen tönkremegy a bőre... Elég havonta, másfél havonta.

2009. ápr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Ki fogjuk próbálni.
2009. ápr. 22. 14:39
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit:) Ha nem pesti vagy akkor hívd fel őket, a hölgy nagyon készségesen segíteni fog, és nyugi nem fog semmit rád tukmálni ami felesleges, engem is beszélt már le dolgokról úgyhogy nem pénzéhes. Ha pesti vagy akkor érdemes a kutyussal együtt bemenni, ő megnézi őt és tud neki ajánlani valamit. De a telefonon is ki fog kérdezni jó alaposan:) Ja és ha nem pesti vagy akkor elpostázza a cuccokat.
2009. ápr. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséed nagyon kedves vagy!

Sajnos én nem pesti vagyok így nem tudom a picurt elvinni, de mindenképp telefonon felvesszük a kapcsolatot a hölgyel!

Nagyon szuper ha még ki is postázza!

2009. ápr. 23. 08:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!