Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen samponnal (fajta)...

Milyen samponnal (fajta) fürdessem a yorkymat?

Figyelt kérdés
Mi kertes házban lakunk, így könnyen piszkolódik a szőre, viszont szeretem, ha tiszta és fényes. Egy olyan sampon kellene, amit könnyen betudok szerezni, és sűrűbben lehet fürdetni vele, nem árt a bőrének se a szőrének.
2009. nov. 4. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel minden sampon kiszárítja a bőrt, még a kutyáknak készültek is, vettem kisbabáknak készült babafürdetőt és külön balzsamot. Ez sem tökéletes, de még eddig így vált be a legjobban. Sajnos azt nem tudom milyen lesz a bundája, mert mi mindig rövidre vágattuk, de a bőre nem száradt ki olyan nagyon. Nekem shih-tzum van.
2009. nov. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
nem unalmas még ez a kérdés? minden héten van ... keress rá
2009. nov. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a Bobi Jojobásat ajánlanám, 2 az 1-ben, tehát balzsamos, és nagyon jó puha, selymes, fésülhető lesz a szőre.

Persze hígítva kell használni.

Üdv.

2009. nov. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem mindenkinek unalmas ez a kérdés. Ha neked unalmas,ne írj rá semmit!

2009. nov. 4. 19:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben igazat adok neked kedves kérdező.
2009. nov. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem unalmas, ezért rákerestem. Itt elég jól össze van szedve a kutya fürdetése:

[link]

2009. nov. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!