Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Talaltam egy kutyat veszett?...

Talaltam egy kutyat veszett? Legyszi gyors valaszt!

Figyelt kérdés
Eppen hazafele tartottam a varosbol mikor jott velem szembe egy magyar vizsla kutya nekem is ilyen van es a szomszedomnak is..azt hittem h a szomszedome ezert haza hoztam..a szomszedom nem volt othon ezert be zartam hozzank, majd kiderult h az ovejuk othon van...na de most..ez a kutya eleg veszett gyanus, nyaladzik eleg rendesen mindig liheg mintha el lenne faradva, nagyon izgaga mindig jon megy, harapni nem harap inkabb fel ha kozeledek hozza, az utca ajton sem akart be jonni az olembe hoztam be, kis varosban elunk lehetoleg hamar meg lessz a gazdaja, van a nyakan egy bolha nyakorv, adtam neki enni meg inni, inni nem akart az etelt is a kezembol vette el..utkozbe hazafele mindig ugralt felem es be kaptama kezemet a szajaba, de nem harapott meg..bocs a zavaros irasert de nem tudom mit tegyek, ja es a veszetseget el kaphatom tole vgy esetleg a tobbi kutyam?
2011. szept. 10. 17:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem szomjas volt szerencsétlen. Azért nyáladzott. A veszett kutyának habos a szája, és olyan furcsán üveges a tekintete.
2011. szept. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
A veszettség nagyon-nagyon-nagyon ritka. Tuti nem volt veszett.
2011. szept. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
igy utolag mar ra jottem, csak nagyon meg volt ilyedve:)..azert koszy a valaszokat:*
2011. szept. 11. 00:10
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Itthon gyakorlatilag nem létezik már veszett állat. Néha a határon a románoktól átjön 1-2 veszett róka, de az is ritka.
2011. szept. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Romaniaban elek:P
2011. szept. 11. 14:10
 16/16 anonim ***** válasza:

:D

Bocs.

2011. szept. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!