Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Odaengeded a kutyád bármelyik...

Odaengeded a kutyád bármelyik más kutyához?

Figyelt kérdés

Az enyém imád spanolni a többivel, kicsivel, naggyal mindegy. Én is örülök, amikor ő örül, játszik szaladgál a többivel. De már baromira elegem van belőle, hogy állandóan elkap a saját kutyáját leszaró gazdák ápolatlan kutyáitól folyton betegségeket,fülatka, bolha, rüh, kiütések, megfázás, iszonyat pénzek mennek nálunk dokira.

Azt fontolgatom, hogy befejeztem, idegen kutyához nem mehet többet oda. Ti ezt hogy oldjátok meg? Az a baj, hogy nem kérhetek kiskönyvet minden kutyához, a legtöbb apróbb" betegség pedig nincs ráírva a kutyára.... Egy pali pl megkérdezte tőlem régebben, hogy oltva van e az enyém, akkor csudáztam érte, de lehet hogy én is ezt fogom tenni!! El vagyok keseredve, hogy mindig hazahozunk valami kehet, havi egy van, de a kutyámat azért nem szeretném kivonni a társasági életből, valami ötlet akkor hogyan tovább?


2011. szept. 5. 19:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem is nagyon fura. Én menhelyre is járok ki a kutyámmal, kutyasuliba is járunk, és én is ideiglenesezem. A kennelköhögés mondjunk nálunk is általában becsúszik amikor évente kétszer szezonja van, de szerintem ez kikerülhetetlen. Illetve vakcinázással kikerülhető, de feleslegesnek tartom. Mivel nem ritka nála ez, ezért az immunrendszere már fel van rá készítve, és néhány napos fokhagyma + lándzsás utifú kúrával el is múlik.

Egyszer kapott el férget egy menhelyről hozott ideiglenes kutyától.

Mással eddig nem volt gond. Dehát féreghajtani meg így is úgy is kell negyedévente, na bumm, most az egyszer volt is mit kihajtani.


Pórázon amúgy nem engedem barátkozni, és ha parkban vagyunk és szabadon van, akkor sem engedem oda pórázon levő kutyához, de egyébként bárkihez.

2011. szept. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Rengeteg kutyával találkoztunk már és a kutyám sose kapott el semmit...
2011. szept. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!