Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Élete első oltása után a...

Élete első oltása után a három hónapos kutyám hazaérkezés után durcás lett, elmegy tőlem, elfordul. Most ez igy marad örökké?

Figyelt kérdés
Kicsit hisztis az tény de ilyet még nem csinált, nem jó érzés. Talán fájt neki de a szuri? Közben meg sem nyikkant. Most meg ez a balhé..
2009. ápr. 20. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy megsértődött de az is, hogy kicsit belázasodott az oltástól. Semmit nem kell tenned, egyszerűen ne foglalkozz vele ha durcás, ne hízelegj neki, mert az csak árt. Hagyd, hogy ő kezdeményezzen, addig tekintsd levegőnek, amíg hisztis.
2009. ápr. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha most kapta az első oltást az nem a legjobb!


Az oltásoktól lehet egy kis hőemelkedése, ami levertséget okoz. Ha ez egy napnál tovább húzódik akkor vissza kell menni a dokihoz mindenképpen!


A veszettség elleni oltás előtt ne vidd le!

2009. ápr. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Befogadott talált kuytus azért kapott most szurit, a doki szerint 2-3 hónapos..A kaját persze elfogadta azonnal mikor vittem neki a szokásos időben, arra pattant....
2009. ápr. 20. 11:43
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha eszik és iszok az jó!


Az oltás ritkán okozhat egy kis hasmenést is.

Ha holnapra normálisan működik akkor nincsen gond.

2009. ápr. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

előző voltam:


természetesen nem én iszok hanem a kutya :))


....de nekem sem árt egy kávé úgy nézem :D

2009. ápr. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem is ezt csinálta kölyökkorában az egyik kutyám.mindig besértődött oltás után egy napra.evett,ivott,csak épp "nem szólt hozzánk"!
2009. ápr. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Hisztizik egy kicsit, de meg fog nyugodni. Ha sokáig tartana akkor nézzetek vissza az orvoshoz, nehogy valami gond legyen.


gkaponya - Pets Magazin

2009. ápr. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!