Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kan kutyák kb mennyi idős...

A kan kutyák kb mennyi idős korban kezdik emelni a lábukat pisiléskor?

Figyelt kérdés
9 hónapos kutyusom még nem emeli a lábát. Mikor fogja elkezdeni? Vagy létezik olyan hogy soha?
2009. ápr. 19. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
az enyém most 8 hónapos én már szinte mindig emeli, csak akkor nem amikor fáradt. de egy másik vele egyidős kutyus még nem.ismerek olyan kutyust aki 1 évesen kezdte emelni a lábát.szóval változó, de ez az ivaréréssel függ össze.
2009. ápr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Enyém 15 hónapos golden lesz a köztes példa.:) 9 hónaposan kezdte, de ha csak szükségböl végzi a kertben, még mindig kislányosan pisil.:)) Ha más kutya is kerül, vagy séta közben vagyunk, akkor természetesen feltartja a lábát az égbe.:)
2009. ápr. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Amikor 9 hónapos volt a kutyám, én is elkezdtem aggódni, hogy még mindig úgy pisil mint a lányok. Kb 1 éves korában kezdte el emelgetni a lábát, és kb másfél éves korára vált ez rendszeressé. Szóval ne aggódj.
2009. ápr. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ne aggodj,az én kutyám is több mint egy éve s volt mire elleste a z apjától hoyg kell eyg fiunak pisilni.
2009. ápr. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Az én kutyám 1 évesen kezdte.

Addig kislányosan ment a pisilés.

Szerintem kutyája válogatja:)

2009. ápr. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Akkor még van időnk:)
2009. ápr. 20. 11:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Ettől én is be voltam tojva :) 16 hónapos koráig kislányosan pisilt, de utána már elkezdte emelgetni (hála a jó égnek) :)
2009. ápr. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
nekem a bernipásztorom 1.5 évesen se nagyon emelte a lábát csak nagyon ritkán szóval szerintem "egyénfüggő"
2009. ápr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én kutyim 8 hónapos és még mindig nem emeli a lábát. A másik kutyám 1 évesen kezdte.
2009. ápr. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi megint a válaszokat:)
2009. ápr. 29. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!