Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyáknak gyermekfogkrém?

Kutyáknak gyermekfogkrém?

Figyelt kérdés

Picit büdi a kutyusom szája. A kutyafogkrém nagyon drága csaknem 4000 Ft.

Gyerekfogkrémmel megmoshatom a fogait? Kutyafogkefével.


2011. aug. 23. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:

hát ha annyira van szaga, akkor nézesd meg dokival, nem az ínye-e a ludas...


ha meg normál szájszaga van, felesleges megmosni a fogait, ez egy őrölt hülye divat...


adj neki valami botot vagy csontot, amit rághat, neki az a fogmosás.


esetleg vegyél neki pedigree dentastixet, bár szerintem az is hülyeség, ugyanazt éred el egy bottal, amit rághat.

2011. aug. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hallottam valami szájvíz félét kutyáknak a kutya vizébe kell tenni...Állatorvostól kérdezd meg.
2011. aug. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha annyira büdös a szája, nm is biztos, hogy a fogaival van gond. A gyerekfogkrém meg gyereknek való, nem kutyának.
2011. aug. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy sokat rágjon a kutya. És mivel KUTYA nem ember ezért is más a száj pH-ja. (eltekintve az esetlegesen valóban szervi bajoktól).


A kutya fogmosásnak én nem vagyok híve több szempontból sem, és minden ilyen kotyvalék meg "ízesítő" véleményem szerint ha nem is árt, de bizonyára nem használ. (újfajta iparág a pénzlehúzásra!)


Az emberek hajlamosak mindenre kényelmi szempontból tekintetni. Az, hogy oda kell figyelni bizonyos dolgokra, uram bocsá' türelmesen kell szoktatni, nevelni a kutyát sokan bizony nem hajlandók!

2011. aug. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én sem mostnám a fogát a helyedben. kaphatók olyan kapszulák, amik segítenek a szájszagon, pl ez:


[link]


de sokat segíthet ha van mit rágcsálnia, akár fadarabok is, ahogy írták előttem. vagy ha megnézed, ebben a vitaminban is petrezselyemvan, azt még emberek is használják szájszag ellen. vagyis fogj nyugodtan egy csokor petrezselyemlevelet, és birizgáld vele az orrát, meg huzigáld előtte, hogy játsszon vele, rágcsálja :)

2011. aug. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!