Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Engedhetem mindenféle félnótás...

Engedhetem mindenféle félnótásnak (postás, villanyszerelő) hogy simogassa a kutyám?

Figyelt kérdés

Dühös vagyok. Van egy dobermann kutyám, aki mindig ugatja az idegeneket, és nem nagyon hagyja, hogy bejöjjenek a területére, de...


A postást mindig megsimogatja, és a kutyának ez tetszik. Ez most azt jelenti, hogy a postás, villanyos, gázos simán kirámolná a házat, amíg a kutya, meg se próbálná vissza tartani?

Nem szabad engedni, ilyeneknek, hogy a kutya közelébe férkőzzenek?

Ugyan ez van, amikor jönnek leolvasni a gáz,víz, villanyórát.


2011. aug. 18. 15:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

nos, ez a te hibád, egyszer sem kellett volna hagyni, hogy simogassák, most már szerintem mindegy.


amúgy meg mi az hogy lefélnótásozod a postásokat? mit képzelsz magadról, ki vagy te? szánalmas

2011. aug. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Inkább jó,hogy nem támadja meg őket a kutyád...
2011. aug. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%
félnótáskám, az, hogy engedi simogatni magát, még nem jelenti azt, hogyha betörnek, akkor nem fogja meg a betörőt
2011. aug. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Képzeld el,hogy te lennél a postás,de nem tudnád beadni a levelet,mert elkergetne a kutya.
2011. aug. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%
Bátor ember ha egy ugató dobbermannt meg mer simogatni. De egy kutya manapság nem tartja vissza a betörőket. Örülj, h nem támad, mert úgy még ki is nyírnák ha akarnak törni hozzátok. Így talán nem bántják, ha Ő sem bántja őket. Örülj Neki, hogy nem kell attól tartanod, hogy egy sétánál kit fog megharapni. Jó nem kell, h mindenkinek örüljön, de az, hogy hagyja magát simizni, nem tragédia szerintem. :)
2011. aug. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Ha valaki be akar törni valahová, az megteszi...nem a kutyán fog múlni...Az Én postásom pedig annyira félnótás, hogy rendszerint behívom és jókat beszélgetünk...(mind ketten nők vagyunk, félreértés elkerülése végett)
2011. aug. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Itt most nem csak arról van szó, hogy be akarnak törni, hanem arról hogy senkinek nincs joga más tulajdonával játszadozni. Mit szólnátok ha a kertben szaladgáló gyerekeiteket simogaták meg az arrajáró idegenek? Ez egyszerűen illetlen dolog. Ne engedd nekik hogy simogassák a kutyád. Nem attól lesz szocializált hogy mindenki végigmegy rajta. Csináld olyanra a kerítést hogy ne lehessen hozzáférni a kutyához. Ha jön be valaki akkor zárd el a kutyát és mondd meg mindenkinek, hogy legyenek szívesek és ne simogassák. Persze emellett nevelni is kell, mert nem vadállatot akarsz.
2011. aug. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%

Biztos megismeri őket kutya. A kutyák nem hülyék, ha látják, hogy te beengeded a villanyszerelőt, akkor egy jó kutya nem fogja felaprítani... Elég idióta egy állat lenne, ha nem tudnál senkit beengedni, mert minden vendéget és szerelőt szét akarna cincálni.

A lényeg, amit írtál. Az idegeneket nem hagyja bemenni. Meg annak is igaza van, aki azt írja, hogy a kutya nem akadály, ha valaki lopni akar. Simán megmérgezik szegényt...

2011. aug. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mit nem adnék érte, ha ilyen postásunk lenne! Minden tiszteletem az ilyen "félnótás" postásoké, akik a sok rossz tapasztalat és ugatós kutya után még nem utálják az állatokat.
2012. aug. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azzal nincs semmi baj, ha a kutyád civilizáltan viselkedik, amikor te is ott vagy. Az a lényeg, hogy mit csinál, amikor nem engedted be ezeket az embereket (akiket tényleg nem értem, miért nevezel félnótásnak).
2012. aug. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!