Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nevet lehet adni egy...

Milyen nevet lehet adni egy kutyának?

Figyelt kérdés

nem szeretnék ilyen tucatnevet adni neki mint a Rex, Buksi, meg az ilyenek mint a Szuzi ezek sem jönnek be... van egy ismerősöm a kutyáját Gatyának hívja:D másik meg kutya meg Ronda

szóval ilyen nevek érdekelnének:D

bár olyat inkább ne hogy lávalámpa-tartóállvány

még 1 kis infó: kis testű nyomott orrú keverék


2009. ápr. 15. 00:52
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%

Ha egyszer kertesházam lenne és lehetne kutyám akkor úgy hívnám hogy Nippi, nekem ez a név megtetszett mert olyan aranyos, de most már tuti hogy Gatya lesz a neve. :D


Nem jut eszembe más ilyen jópofa hülye szó ami lehetne, esetleg Zokni, Cipő (ezek a gatyáról jutottak eszembe), Lapát vagy Csipa.

2009. ápr. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A szomszéd kutyája Gördeszka névre hallgat. De van még pár furcsa amit hallottam: Csigusz, Nyüzge, Fikuc, Pocok, Röfke.
2009. ápr. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyusom Zokni:D
2009. ápr. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
95%

Szia!

[link]

Jó keresgélést!:D

2009. ápr. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
nálunk már szinte hagyomány, hogy a házi állatainkat "ember" keresztneveken nevezzük el. így a kutyánk Enikő, a macskánk András, a tengeri malacunk Erzsi.
2009. ápr. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
32%
Na ember nevet nem adnék sose egy kutyának/macskának az tuti... Max ilyen vicceset hogy Jenő, Géza. De Enikő, András??? Gáz.
2009. ápr. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
A kutyus viselkedéséből nagyon sokat leszűrhetsz és ennek megfelelő nevet adhatsz. Egy ismerősöm kutyája negyon szerette a zenét és Kotta lett a neve. 19 évig élt.Ha sokat labdázik , lehet Pelé..Flóri.Gera..stb. Ha sokat ugat: Vakkancs.
2009. ápr. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a komondor Portás.Nomen est omen :) A kicsi szobacirkáló meg Bogyó- úgy gurul :) De volt már Pisztoly és Szutyok nevű kutyánk is. Egyik haveromnak orosz agarai vannak: Borisz, Oleg, Olgya :))))
2009. ápr. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%

Az én kutyusomat boby-nak hívják és beagle :D nem olyan vicces de nem szeretem volna olyan nevet adni neki h Szemét..


de lehet olyan is h : (így hívják egyik ismerősöm kutyáját) Takarodj--> és amikor oda hívja magához elkezdi Takarodj gyere ide xD

2.Kikevert (mert keverék )

3.Kisuj(mert pici)

vagy ha megmondod h mit szeret csinálni akkor könnyeb ha már megvan :D

2009. ápr. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

tulajdonságairól nemien tudok mit mondani mert múlt héten szerdán született, még szoptatja az anyja... még csak kézbe sem vettem mert ha fél méternél közelebb mentem a kölykökhöz egyből morgott

+infó: rövid tigriscsíkos szőre viszonylag rövid farka van ja és igen nőstény(nem tudom a szukát csak ivarérettre lehet használni?)

2009. ápr. 15. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!