Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyákat ajándékoznék!...

Kiskutyákat ajándékoznék! Milyen ötleteitek vannak?

Figyelt kérdés
Tacskókeverék kiskutyák, szeretnék nekik gazdit találni, idáig ezt úgy oldottuk meg, hogy házról házra mentünk a kutyikkal, kinek kell-e esetleg, ez elég jól ment, egy nap átlag 3 kutya sikeresen gazdát talált, így ha szerencsénk volt 1 nap alatt meg volt oldva a kutyakérdés. Azután jött az ötlet, kis fényképes hirdetés, ez már kevésbé népszerű, (jobb ha a kutya házhoz jön, nehezebb ellenállni :P) most is ezzel próbálkozok. Szerintetek hová tegyem ki? gondoltam állatkereskedésre, munkahelyen hirdetőtáblára, van esetleg más ötletetek is? ha utcán rakom ki, azért járhat büntetés? mondjuk azért mert közterület? vagy mit gondoltok óvodában esetleg? vagy rossz ötlet? segítsetek kérlek!!!
2009. ápr. 12. 13:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
94%

Utolsó válaszoló vagyok. Talán interneten fényképpel , bár már amennyi kutya van a neten ez sem olyan hatásos.

Pl: Piacra menny ki . Hol lax? Pl: Pécs , Fonyód , és van pár ilyen nagyobb vásár . Esetleg a képes hirdetés.

Tacskó keverék kölyökkutyák ingyen elvihetők!!!

egy fénykép róluk

Kan-szuka pl: 3 db baba!

Csak felelősség teljes gazdik jelentkezését várom.

És mondjuk odairni : Hogy a kutya 10-15 évre szól!

Telcsi szám , email cím .

2009. ápr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Ivartalanítás=nincs gond a kölykök elhelyezését illetően!

Egyébként honnan tudod,hogy ahová a kicsiket adtátok tényleg szeretni fogják őket?

2009. ápr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Onnan tudom, hogy vannak helyek ahová vissza szoktam járni, és látom rajtuk hogy jól érzik magukat, jó a környezetük, egészségesek. A gazdik saját maguk ajánlják fel, hogy mennyek el és nézzem meg a kiskutyákat később is. Volt olyan kiskutya amelyik 2 év múlva is megismert, hihetetlen érzés volt, amikor beléptem a kapun, rámnézett, majd ugatott, mint egy idegenre be sem akart engedni, majd egyik pillanatról a másikra elment a hangja, mintha földbe gyökerezett volna a lába, meg sem moccant, csak nézett, majd hirtelen fölpattant és rámvetette magát, bepisilt örömében, és hangosan ugatott, magasra fölugrált, szinte majd kicsattant a bőréből. Hát igen, ilyenkor könnybe lábad a szemem, meg a gazdinak is :) Az ivartalanítás nagyon sokba kerül, főleg hogy 2 lány kutyánk van, nem tudnánk kifizetni, lehetetlen. Még ha így drágább is, de kisebb összeg egyszerre, ha fiatalabbak lennének akkor még valahogy összelehetne rá spórolni a pénzt, de így, már 7 évesek, nem hinném hogy sokáig lennének még kiskutyáink. A másik kutyusom ritkán szül, neki ezzel problémái vannak, így ha "szerencsénk" van akkor csak az egyikre kell odafigyelni.
2009. ápr. 20. 17:03
 14/14 anonim ***** válasza:

Ötletem nincs. "Lefagyott az agyam." Gyakorlatilag dicséred magad, hogy milyen jó gazda vagy. Sőt! Szinte tenyésztői magasságokba szárnyalsz. Mint valami porszívóügynök keringsz a kölykökkel és úgy gondolod ez normális!?

Sokba kerül az ivartalanítás? Ha kertes házban kutyát tartok minimum! egy kan által bevehetetlen kerítés. Ha havonta leraknál 2 ezer forintot akkor 8 hónap alatt összejönne egy kutya ivartalanításának az ára. Sőt vannak ivartalanítási akciók is!

Aki igazán akar kutyát, az keres. Még a falu széli nénikék is! Max családi segítséggel de lesz kutyája ha akar.

És milyen jó lehet a kutyáknak folyton elleni. Minden kutya álma.

Nem is jártatom a számat. Úgyis meg vagy róla győződve, hogy jó amit teszel(tudom, tudom szuper vagy, mert gazdit keresel). Eszet meg nem tudok adni. Sajnos.

2012. aug. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!