Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vennétek rá a szüleiteket?

Hogyan vennétek rá a szüleiteket?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy westiet!De a szüleim nem engedik!De szinte mindent megtennék érte(utálok mosogatni)de elválalnám h egy évig én mosogatok nagyon szeretném azt a kutyát!!DE a szüleimet h vegyem rá a kutyusra??????
2009. ápr. 12. 01:32
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Sehogy, majd ha külön élsz és lesz saját fizetésed akkor legyen kutyád. Ha a szüleid nem akarják akkor ennyi...
2009. ápr. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Biztosan nagyon gondos gazda lennél de egy kutya tartása nagyon nagy anyagi teher. Szerintem csak akkor vállald ha már van saját fizetésed. Alapból a kezdő költségek (oltás, ha nincs még oltva, normális táp)20 ezer forintra rúgnak, nem is beszélve a kutya áráról!
2009. ápr. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk anno a tesómmal évekbe telt, mire kiharcoltunk egy kutyust. Ezt is úgy értük el, hogy ha nem is naponta, de módszeresen hetente 1x, 2x szóba hoztuk, hogy de jó lenne...
2009. ápr. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi az ellenvetésük? Mert abból könnyebben lehet tippelni, hogy van-e egyáltalán esélyed, míg ott élsz, vagy nincs. És te mennyi idős vagy? Nem lehet, hogy allergia a probléma oka, amiről neked mondjuk nem beszéltek, mert fiatal vagy? Anyukám gyógyszerekre allergiás, és nagyon sokáig én se tudtam róla, csak mikor már nagyobb lettem, gyerekként lehet, hogy nem is értettem volna, hogy miért probléma.
2009. ápr. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én dettó ugyan így vagyok.A szüleim nekem sem engednek egy beagle-t, pedig már mindent beígértem nekik, még azt is hogy a ha leviszem sétáltatni akkor mindig megmosom a lábát és utána meg a fürdőkádat, és hogy ha kell hajnali 4-kor is leviszem a kutyát.De én nem adom fel, már lassan egy fél éve könyörgök nekik és már kezdenek megenyhülni...szóval csak köynyörögj tovább úgy ahogy én...hátha...(sok sikert hozzá)
2009. ápr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!