Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mik a kullancsbetegség tünetei?

Mik a kullancsbetegség tünetei?

Figyelt kérdés
A kutyimból a minap 43 kullancsot szedtem ki, pedig használtunk kullancsírtó cseppentőt. (kb. 1 hete)Újabban nem eszik, néha vizet hány. Nem levert, játszik, de az ételt nem fogadja el. Mi lehet ez?
2009. ápr. 10. 19:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hosszú szőrű kutyákon amúgy sem mindig válnak be a csepegtetős szerek! Szerintem kullancsirtó nyakörvel együtt kellene használnod! Az esetleges betegségekről már mindent leírtak előttem.

Ha megnézetted orvossal kérlek írd le volt-e baja.

2009. ápr. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Most jöttünk meg a doki bácsitól, kaptunk szurit, minden oké. Most már eszik is szerencsére. A doki azt mondta, nem fertőzött, csak legyengült egy kicsit a kullancsok miatt. Mégegyszer köszi mindenkinek!
2009. ápr. 11. 17:28
 13/16 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy nem lett baja!
2009. ápr. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök hogy minden rendben! Mondott valamit hogy ezután mit használj a kutyusra?
2009. ápr. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy nyakörvvel együtt használjam a cseppentőt. Eddig azért nem mertem, mert féltem, hogy a 2 együtt sok lenne. De kedden veszek egyet! Köszi az aggódást!
2009. ápr. 12. 20:20
 16/16 anonim ***** válasza:
Remélem ez a kettő együtt beválik. Bár ezek a kullancsok annyira immunisak lettek, hogy lassan semmi nem hat ellenük:(
2009. ápr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!