Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem tudom eladni pici...

Miért nem tudom eladni pici hibával (eltört a lába kicsi korában) a kölyökkutyámat?

Figyelt kérdés
Kutyatenyésztéssel fogalkozom, és van egy eladó shiba inu kiskutyám, akinek mindössze annyi hibája van, hogy régebben eltört a lába. Mára már teljesen meggyógyult, nem is fájlalja, annyi látszik rajta, hogy az a lába egy kicsit vékonyabb. De ugyanúgy használja, mint a másikat, tehát nem sántít, vagy ilyesmi. Mégsem tudom eladni, pedig már önköltségi áron hirdetem... Szerintetek mit csináljak??
2009. ápr. 10. 08:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
akkor add oda ajándékba.tudom,hogy minuszba jönnél ki,de sajnos ilyen is van.hogy törhetett el a lába?
2009. ápr. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Add ajándékba. Ha felhívod az eddigi vevőidet, lehet hogy valaki átvenné társnak a sajátja mellé.

Annyi szaporított kutya van a piacon, hogy már az 5.000 forintos kutyák is a nyakukon maradnak.

Én a helyedben szerintem ivartalanítanám és megtartanám. Ha tenyésztő vagy, akkor van legalább 3-4 kutyád, azok mellett elfér már mégegy csak szerelemből.

2009. ápr. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Szegényke:(Hogy tört el a lába?
2009. ápr. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy a műtéti költség miatt már nagggyon mínuszban vagyok úgy is, ha ezt a röhejes 18 ezret kérem érte... Az anyja harapta meg egyébként, pedig eddig még ilyen sosem volt.

Én csak azt nem értem, hogy ilyen kis hiba miatt mi a fenéért nem viszik el? Ahogy elmesélem, mi történt vele, minden érdeklődő frászt kap. Pedig mára már tényleg csak szépséghiba lett belőle...

2009. ápr. 10. 08:45
 5/11 A kérdező kommentje:
Odaadnám én ajándékba, ha tényleg csak kedvencnek vinnék el. De amikor a legfontosabb kérdésük a vevőknek az, hogy megvan-e mindkét heréje és tud-e majd fedezni, akkor valahogy nem akaródzik ajándékba adni.
2009. ápr. 10. 08:47
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
hát ne is add hogy ha a vevők csak hasznot karnak belőle húzni ez igy nem igazságos
2009. ápr. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én második.

Tényleg komolyan gondolom, hogy hívd fel a vevőidet! A tenyésztő akitől én vettem a kutyáimat szokott hívni, hogy vagy van az alomban egy csúnyácska, akit csak hobbykutyának ad oda, vagy van egy talált, visszaadott kutya. Én is fogadtam már be így az enyémek mellé az ő közvetítésével betegecskét, aki csak pár évig élt utána. Azokkal az emberekkel akik ismerik a fajtát, szerintem könnyebb dolgod lenne. És sokuknak talán jól jönne egy társa kutyajuk mellé.

2009. ápr. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Na írtam két komolyabbnak tűnő érdeklődőnek, hátha elvinnék ajándékba. Megmondom őszintén, azért szeretném eladni, mert félek, hogy később már nagyon a szívemhez fog nőni, amúgy is kutyamániás vagyok, imádok minden kutyát. De már így is sokan vannak, 7-en vannak mint a gonoszok :)
2009. ápr. 10. 09:00
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
Ivartalanítsd, és úgy add ajándékba. Akkor tényleg csak az fogja elvinni, aki szeretné is - bár egy shibához érteni is kell..
2009. ápr. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát igen. Nem egyszerű fajta. Rengeteget kell velük foglalkozni, hogy megbízhatók legyenek. Már ezzel a kicsikével is elkezdtem, napi 1-2 órámat viszi el. Viszont okosodik :)

Ha ivartalanítom, akkor tuti hogy itt marad, a magyar embereket ismerve...

Ha nem viszi el senki 1-2 héten belül, akkor marad, és ahogy lehet ivartalanítás.

2009. ápr. 10. 09:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!