Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerülnek az alábbi...

Mennyibe kerülnek az alábbi kutyafajták? (többi lent)

Figyelt kérdés

aussie

border collie

sheltie

törzskönyvvel és anélkül körülbelül mennyibe kerülnek a fenti fajok?


2011. aug. 6. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:

az aussie egyáltalán nincs tk nélkül tenyésztőtől 1000 euró a színhibás 150-120 ezer

sheltie 100 évente 1 szer van tk nélkül...de tenyésztőtől 70-100 ezer

border árakat nem tudom..

2011. aug. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi.
2011. aug. 6. 19:44
 3/7 anonim ***** válasza:
A border tenyésztőtől kb. 100 ezer törzskönyvvel, tk nélkül meg kb 30 ezer.
2011. aug. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

border 80-150 között

aussie 200-250+

sheltie kb border árban van


Tk. nélkül kutyát venni annyi, mint egy jó nagyot belerúgni abba a fajtába amit szeretsz...

2011. aug. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sheltiet tudok a sheltie tenyésztők akikkel beszéltem

kiállításra 80000Ft-tól 95-ig volt de csak akikkel beszéltem

hobbyra: már 65000 Ft-ért is odaadják persze feltételek vannak :)

2011. aug. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 panettone ***** válasza:

'Tk. nélkül kutyát venni annyi, mint egy jó nagyot belerúgni abba a fajtába amit szeretsz...'


köszönöm! Rövid tömör és a hülye is érti!

2011. aug. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Törzskönyv nélküli kutyám van (Border Collie) és nem hiszem hogy ártanék a fajtának mert:

1. NEM TENYÉSZTEM!

2. Nem szaporítótól vettem. Persze aki törzskönyv és kiállítási eredmények nélkül elad egy kutyust az szaporító - vagy nem. A család törzskönyves munkavizsgás, betegségekre szűrt, nagyon jól idomított, terelésre használt kutyájának egy másik, hasonló paraméterekkel rendelkező munkakutyától lettek kölykei. A kicsik Hill's tápon cseperedtek, minden oltásuk stb. megvolt, a gazdik segítettek kölyköt választani, mai napig kapcsolatot tartanak velem. És miért nem törzskönyveztették? Mert szerintük felesleges. És egyetértek. Az 5 kutyusból 2 munkakutya lett, a többi házikedvenc. Egyiknek sem lesz utódja. Ők sem terveznek több almot.


Ezzel az egésszel csak azt akarom mondani, hogy láttam már tenyésztőnél rosszabb körülmények között tartott és rosszabb minőségű kölyköket. Szét kell nézni, és ésszerűen dönteni. Tudom, hogy sok a szaporító, de a törzskönyv sem minden.


És most akkor lehet szidni :)

2011. aug. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!