Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen életkortól függ hogy a...

Milyen életkortól függ hogy a kutya baby, puppy stb?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 13:21
 1/10 anonim ***** válasza:

3-6 hónapos korig baby a kutya :)

6-9 -ig kölyök :))

2011. aug. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat :)
2011. aug. 2. 13:39
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem, az első rosszul írta.

Baby dognak a születésétől az elválasztásáig számít

Puppy, azaz kölyökkutya, 6 hónapos korig

Növendék kutya 6 hónapos kórtól 1 éves korig

Nagyobb testű kutyáknál ez kitolódhat (utóbbi kettő), mert míg a kistestűek kb. 10 hónapos korukra már teljesen kifejlettek lehetnek, a nagyobbtestű fajtáknál ez akár 2 éves korukig is eltarthat.

2011. aug. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2.hozzászóló elmesélném neked hogy járok kiállításra és minden hónapban megveszem a kutyásújságot szal tudom ja és több tenyésztő barátunk van..tudom mit beszélek.....14/L
2011. aug. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az nem azt jelenti, hogy valóban tudod mit beszélsz. Én pedig tenyésztő vagyok, aranykoszorús, had ne tudja nálam jobban egy 14 éves kislány. Rosszul írtad, de most bővíthetted tudásodat.
2011. aug. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kiállításon azt mondta egyszer a Dr Jakkel Tamás mikor vmelyik fajtát bírálta hogy 3-6 hónapos korig jönnek a kutyák a baby korosztály.......
2011. aug. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, kiállításon.

Bébi osztály 3 - 6 hónapos korig

Kölyök osztály 6 - 9 hónapos korig

Fiatal osztály 9 - 18 hónapos korig

Növendék osztály 15 - 24 hónapos korig

De tápoknál nem eszerint osztályozzák, a kérdés pedig nem utalt arra, hogy a kérdező pontosan mire is gondol.

2011. aug. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Éppen ezért így írtam mert kitudja miért kérdezte..
2011. aug. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mindkettőtök válaszát köszönöm! Nem tudtam hogy táp és kiállítás között van különbség :)
2011. aug. 2. 14:48
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is elnéztem, hibáztam. Éppen tápot rendeltem, (5 korosztálynak, van nálam a legkisebbtől kezdve a legöregebbig minden :)) és ezért valahogyan egyértelműen arra gondoltam, hogy tápra gondol a kérdező.
2011. aug. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!